Arama sonuçları

1. warranty

Littabe / logo, afiş, tabela

@Emre Zengin Çok doğru. Öneriniz için teşekkür ederim, daha farklı renkler de ekleyebilirim fakat yarışma sona erdi. Şu andan itibaren böyle bir şey yapmak doğru olmaz herhalde. İstenirse farklı renklerde de çalışma gönderebilirim.
  2. warranty

@ShellByMrT Özel bir nedeni yoktu. Canlı bir renk ve enerji dolu bir görünüm veriyordu bana göre. Diğer renkler ile de denediğimde çok klasik olduğunu fark ettim bu renkte olmasına karar verdim.
  3. warranty

Yaratıcılık

Çok güzel bir anlatım ve bilgilendirme olmuş, teşekkür ediyorum. Benim başıma çok kez gelmiştir bu ilham perisinin yolunu gözlemek. Ben artık iyi bir web sitesi veya projenin ekip işi olduğuna kesinlikle eminim. Tabi bu en az iki kişi ile birlikte çalışarak (grafik tasarımcı - webmaster)...
  4. warranty

%100 Gençlik Ateşi

farklı bir çalışma olmuş, başarılar diliyorum.
  5. warranty

@karameco Eyvallah birader. ;) @Kerim Öksüz Evet, gerçekten zaman ve emek harcanarak böyle bir çalışma meydana geldiğini söyleyebilirim. Bu yarışmaya katılan diğer arkadaşlar da mutlaka çok zaman harcamışlardır. Zaman ve emek harcamadan hiçbir şey olmuyor malesef.. Sizede teşekkür ederim...
  6. warranty

Litabbe logo

başarılar dilerim.
  7. warranty

Qesta-Littabe

başarılar dilerim.
  8. warranty

30 Ağustos Çalışmam

resim görünmüyor..
  9. warranty

natür su logo çalışması

Benim oyum 6 no. dan yana, birde su damlasının yerini değiştirmeni tavsiye ederim.
  10. warranty

@Buse Türüdü Beğendiğinize sevindim, teşekkür ederim.
  11. warranty

Littabe ( Dolunayı Bekle... )

başarılar..
  12. warranty

Littabe

başarılar dilerim.
  13. warranty

Gençliğini, hisset!

ilginç olmuş, başarılar diliyorum.
  14. warranty

Littabe Jeans Logo-Afiş-Tabela çalışması | Kerim ÖKSÜZ

Tebrikler, başarılar diliyorum.
  15. warranty

Littabe Jeans Logo - Afis - Bilboard Calismasi

Başarılar diliyorum.
  16. warranty

Littabe logo&afiş

Tebrikler, logo çok hoş olmuş. Başarılarının devamını diliyorum.
  17. warranty

Öncelikle herkese merhaba, yarışma olduğunu geç gördüm ve çok hoşuma gitti. Yorumları sizlere bırakıyorum. Saygılarımla.. Logo Tabela Afiş
Yukarı Alt