Arama sonuçları

1. muzisyen

prefabrik konteynır inşaat

gerçekten böyle ise özür dilerim :grafikerler:
  2. muzisyen

bunuda bir arkadaş çizdi diğeriyle mukayese
  3. muzisyen

@Hakan Dağdeviren değerli hakan kardeşim yorumun ve yardımcı olduğun için teşekkürler.legonun başındakini i olarak tanımlamışsın anladığım kadarıyla L olduğunu anlamışsınız birde onu paintle yaptım amotörce dedim bunu anlamamışsınız bunada açıklık getireyim bence dalga geçmek yerine yardımcı...
  4. muzisyen

prefabrik konteynır şirketi için amotorce yaptığım logomun değerlendirmesini ve yorumunu yazarsanız memnun olurum
  5. muzisyen

trendy dünyası logo

trendy dünyasına logo yapacak arkadaşların yardımını bekliyorum :grafikerler:
  6. muzisyen

Sizce Hangisi ?

güzel çalışma :clap2:
  7. muzisyen

trendy dünyası logo

herşey para değildir :) :s8::grafikerler:
  8. muzisyen

trendy dünyası logo

@danisman danisman kardeşim güzel maskot yaptın ama tamamlayan çıkmadı ne yazıkki yardımcı olsan trendy dunyasına birde logo olsa hala sitenin logosu hazır değil :( :grafikerler:
  9. muzisyen

trendy dünyası logo

merhaba tansuweb kardeşim ilgin için teşekkürler bu domaini senin gibi birkaç kişi daha istedi şu anda böyle birşey düşünmüyorum
  10. muzisyen

Joes Pollo / Logo Çalışması

gerçekten bu işi iyi biliyorsunuz sizin gibi üstadlara daha ne denirki
  11. muzisyen

trendy dünyası logo

@danisman maskotu tamamlayacak arkadaşlar sizden maskotun tamamlanmasını rica ediyorum birde aşağıda verdiğim logonun bir değişiğini trendy dünyası
  12. muzisyen

trendy dünyası logo

maskotu ve logoyu yapacak tasarımcılarımızı bekliyoruz:grafikerler:
  13. muzisyen

trendy dünyası logo

ilk başlangıç için teşekkürler inşallah devamı gelir.ricam maskotta kalsın :clap2: .:grafikerler: merhaba tekrardan düzeltme gereği duydum bu yapılan maskot değilmi şöyle birşeyde olabilirmi mesela alttki linkte örnek
  14. muzisyen

trendy dünyası logo

logomuz hala yok benim yaptığım bir kaçtane var yalnız programdan anlamadığımdan bağzı şeyleri yapamıyorum :grafikerler: site açılsın da hepimiz kazanalım
  15. muzisyen

trendy dünyası logo

hala logo yapılmadı elbiseleri kaçırdınız:)))) b:grafikerler:
  16. muzisyen

Türk Liramızın simgesine grafiker bakışı...

en iyisi bu konuya grafikerler site sakinleri el atması bakalım buradan nasıl simgeler çıkacak
  17. muzisyen

trendy dünyası logo

ilerki durumlarda neden olmasınki:grafikerler:
  18. muzisyen

trendy dünyası logo

yeni açılacak olan trendy dünyası sitem için logo tasarımını yapacak arkadaşa şimdiden teşekkürler konu: trendy (moda) dünyası ile ilgili çalışma burada dünyaca tanınmış markalar erkek giyim bayan giyim çanta ayakkabı kozmatik ile ilgili örneğin hareketli dünya resmine tasarlanmış...
  19. muzisyen

çok acil interaktif reklamcılık sirket için logo

merhaba öncelikle çalışmalarınızda başarılar dilerim logo tasarımı yapan arkadaşlara bir ricam olacak yeni kurduğum 'AYSU interaktif reklamcılık hizmetleri' adında internek şirketi kurdum bu şirket adına logo yapacak arkadaşlar bana yardımcı olursa memnun olurum 'AYSU interaktif reklamcılık...
  20. muzisyen

Fırsat Sitesi Çalışmam

güzel çalışma emeğinize sağ:s8:lık
Yukarı Alt