Arama sonuçları

1. muzisyen

prefabrik konteynır inşaat

prefabrik konteynır şirketi için amotorce yaptığım logomun değerlendirmesini ve yorumunu yazarsanız memnun olurum
  2. muzisyen

trendy dünyası logo

yeni açılacak olan trendy dünyası sitem için logo tasarımını yapacak arkadaşa şimdiden teşekkürler konu: trendy (moda) dünyası ile ilgili çalışma burada dünyaca tanınmış markalar erkek giyim bayan giyim çanta ayakkabı kozmatik ile ilgili örneğin hareketli dünya resmine tasarlanmış...
  3. muzisyen

çok acil interaktif reklamcılık sirket için logo

merhaba öncelikle çalışmalarınızda başarılar dilerim logo tasarımı yapan arkadaşlara bir ricam olacak yeni kurduğum 'AYSU interaktif reklamcılık hizmetleri' adında internek şirketi kurdum bu şirket adına logo yapacak arkadaşlar bana yardımcı olursa memnun olurum 'AYSU interaktif reklamcılık...
  4. muzisyen

logo istek

arkadaşlar öncelikle çalışmalarınızda başarılar dilerim bir isteğim olacak bir arkadaşın işyerine logo çıkartmam lazım kendisi yaptırmış güzel değil bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum iş yeri konusu:çiçek satım sera adı :Gizli bahçe bu ada göre logo çıkarabilicek arkadaş olursa memnun...
  5. muzisyen

türkiye turizm yazı fontu

türkiye turizm yazı fontu unu bulamadım paintte yaptığım bu logoyu baskı yapamadım arkadaşlar logoyu değiştirmeden yeniden 20x35 cm corelde düzenlerlerse memnun olurum şimdiden arkadaşlara teşekkür ederim http://img375.imageshack.us/img375/9619/ucyolmuzisyen.png
Yukarı Alt