Arama sonuçları

1. CHa®DoNNaY

3000 TL Ödüllü Maskot Yarışması

Tüm katılımcılara başarılar.
  2. CHa®DoNNaY

nasıl yapıldığını söylermisiniz

Basit bişi ve kolay olsun dersen image ready de veya cs4 te yap. Yalnız ses ekleme olayını bilmiorum. Elbette onunda bir yöntemi vardır. Yalnız sıralamanı iyi yapman gerekli. Bu dalda gerçekten profesyonel olmak istiyorsan ustalarin kullandigi programla başlamalısın derim. İlerde belkide büyük...
  3. CHa®DoNNaY

Merhaba...

Teşekkür ederim,hoş buldum.
  4. CHa®DoNNaY

Photoshopta resim üzerinde puzzle efekti uygulama ( resimli anlatim )

Ben henüz bugün Grafike®Ler.org ile tanıştığım için ve konulara yeni bakan biri olarak,eski konular da yorum yapabilirim. Bunun için hayde 2 Ay önce açıldımıştı bu konu diye ne olur bana kızmayın! Konunun devamında kimse yorum yazmamış olduğu için. yanılmıyorsam, PhotoShop CS4 ve CS5'te textures...
  5. CHa®DoNNaY

İşte Beklenen Grafikerler Org Photoshop Eğitim Setlerimiz Yaklaşık 1.5GB Ücretsiz!

Teşekkürler,çok güzel bir çalışma emeği geçenlere. Hemen indirip izleyeceğim! Bu Site Çok Güzelmiş. Bu birikimi paylaşasan herkese teşekkürler.
  6. CHa®DoNNaY

Merhaba...

Tesadüf Üzeri Buldum Sitenizi. Gerçekten Emeği Geçen Herkese Teşekkürler! Ben O Amatör Olarak Elimden Geldiğince Grafik Çalışmaları Yapıyorum,Sayenizde Çok Şey Öğreneceğim. Herkese Selam Olsun..
Yukarı Alt