Arama sonuçları

1. ismail67

Word Belgelerinin Stil Ve Karakterlerini Bozmadan Indesing Içerisinde Kopyalanıp Düzenlenmesi

Arkadaşlar merhaba; benim sorum, Word belgelerindeki yazıları stilleriyle ve fontları bozulmadan nasıl InDesing içerisine kopyalayıp orada sayfa düzenlemesini yapabiliriz? Umarım sormak istediğimi doğru anlatmışımdır. İlgilenen arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.
  2. ismail67

Indesing style içinde style nasıl oluşturulur

Arkadaşlar merhaba; ben programı yeni kullanmaya başladım. Bir style içinde başka bir style oluşturulabilir mi? Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılarla....
  3. ismail67

Insignia fontu

Arkadaşlar merhaba; Bana Insignia fontu ailesi lazım. Elinde olup paylaşmak isteyen arkadaşlara şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim...
  4. ismail67

Amerigo tr fontu

merhaba; bana Amerigo fontu acil lazım. Paylaşmak isteyen arkadaşlara teşekkür ederim. Saygılarla...
  5. ismail67

Optima, garamond ve eurostile fontları tr

Arkadaşlar merhaba yine ben. Ben bir Mac kullanıyorum ve yeni format attırdım. Formattan sonra birçok fontu kullanamaz oldum ve bu yüzden bazı fontları yeniden temin etmem gerekiyor. Benim sık sık font isteğinde bulunup siz arkadaşlarımı rahatsız etmem bu yüzden. Lütfen kusura bakmayın. Hepinize...
  6. ismail67

Administer bold fontu

Arkadaşlar merhaba; bana acilen Administer Bold fontu Türkçe olarak lazım. Benimle paylaşım yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar....
  7. ismail67

Yayıncılık Katalog Template

Arkadaşlar merhaba; benim bir yayıncılık katalogu için template ihtiyacım var. Benimle paylaşım yapacaklara şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim. Hoşcakalın...
  8. ismail67

Vektörel Devekuşu

Arkadaşlar merhaba; benim acilen vektörel, kafası kuma gömülü Devekuşu'na ihtiyacım var. Elinde böyle bir materyal olan arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum. Teşekkürler, herkese iyi çalışmalar...
  9. ismail67

Indesign CS3 Yazı altı zemine tram verme

Arkadaşlar merhaba ben CS3 kullanıyorum, yazıyı imleç ile seçip imlecen boyadığı alanı tram yapmak istiyorum ancak beceremedim. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Herkese teşekkürler ve iyi çalışmalar.
  10. ismail67

Administer font

Arkadaşlar merhaba; Elinde Mac için Administer türkçe font olan var mı? Şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar
  11. ismail67

Klinik hasta dosyası

Arkadaşlar herkese merhaba; ben yeni açılacak kliniğimiz için hasta dosyası tasarımı yapacağım, ancak içindeki tel'in kullanım şekli biraz farklı olsun istiyoruz. Bu nedenle bana değişik katlama şekli olan dosya örnekleri lazım. Bütün arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.
  12. ismail67

janssen logo

Selam arkadaşlar. Benim bir kitapçık kapağında kullanmak için Janssen logosuna ihtiyacım var. Bana yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı? Teşekkür ederim.
  13. ismail67

istek

Arkadaşlar merhaba! Benim psikiyatri ile ilgili resimlere ihtiyacım var. Elinde bu tür resim olan arkadaşlar benimle bu resimleri paylaşabilir mi? Şimdiden herkese teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.
  14. ismail67

psikiyatri ile ilgili resimlere acele ihtiyacim var.

Acele psikiyatri ile ilgili resimlere ihtiyacim var. Elinde bu tür resim bulunan arkadaslar bana verebilirmi?
Yukarı Alt