Arama sonuçları

1. Enver ARTAN

CorelDRRAW copyala yapıştır yapınca ağırlaşma (Yardım)

@Erkan_Nehir Evet yazısızda da oluyor import da da yapıyor. 195 e 275 bir çerçeve yapıyorum bunu başka bir boş sayfaya kes yapıştır yapıyorum hiç yoktan 5 dakika belkiyorum. Peki programda ne gibi sorun olabilir ?
  2. Enver ARTAN

CorelDRRAW copyala yapıştır yapınca ağırlaşma (Yardım)

Arkadaşlar merhaba xp işletim sistemim var ekran kartım 256 mb 1.5 gb ram benim şöyle bir durumum var Corel x4 kullanıyorum kopyala yapıştır yaptığım zaman başka bir sayfaya çok geç geliyor corel x3 te böyle olmuyordu bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz ? Neden bu kadar ağır kopyala...
  3. Enver ARTAN

Focus 500.000 images 4CD...

Emeğine sağlık kardeşim paylaşımın için çok teşekkür ederim. Bunlar gerçekten çok işime yarayacak
  4. Enver ARTAN

Clip-Art istek

Fatih kardeş ön izleme atamadım kusura bakma ama işini görecek bir şeyler vardır umarim içerisinde buyur kardeşim. Buradan İndirebilirsiniz.
  5. Enver ARTAN

Küçük Kız Clipart (20 ai)

Ben bunları corel e taşıdığım zaman simge gibi bir şey oluyor. Hani windows un tanımadığı dosyalar oluyor ya aynen onun gibi neyse teşekkürler yinede
  6. Enver ARTAN

Convertleme sorunu

Şengül kardeş verdiğin bilgiler çok işime yaradı gerçekten çok teşekkür ederim sorunu hallettim sayende saolasın
  7. Enver ARTAN

Convertleme sorunu

Teşekkürler
  8. Enver ARTAN

Convertleme sorunu

Peki gruplandırmış olduğum clipartları veya çigileri daireleri de tek tek ayırıp mı convertlemem gerekecek
  9. Enver ARTAN

Kitap Kapağı

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim. Yanlız şöyle bir şey beklerdim sizden şurası iyi olmuş şurası kötü olmuş şöyle yaparsak daha güzel olur veya şu bölümü çıkart şöyle bir şey yap birde ondan sonra görelim gibi yorumlar bekliyordum. Ama sadece yorumda kalabalık olmuş karışık gibi...
  10. Enver ARTAN

Convertleme sorunu

Arkadaşlar aşağıdaki gibi bir çalışma sayfam var bu sayfayı convertledim ama şöyle bir sorunum daha var bu sayfanın tamamen convertlenmiş olup olmadığına nerden bakabilirim. Tek tek bakmak yerinine tam olarak nasıl bakabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  11. Enver ARTAN

Kitap Kapağı

Arkadaşlar dana önce yayınlamış olduğum kitap sayfasının kapağını da tasarladık yorumlarınızı bekliyorum.
  12. Enver ARTAN

Küçük Kız Clipart (20 ai)

Kardeş emeğine sağlık bunların cdr formatında olanı varmı elince acaba varsa onuda yükleyebilirmisin teşekkürler
  13. Enver ARTAN

Kitap Sayfası

Arkadaşlar kurşunkalem yayınları için bir soru bankası kitabı hazırlıyorum. Size bir sayfasının örneğini göstermek istedim yorumlarınızı bekliyorum. Tabi bu çalışmanın kesim yerleri var ben size tam boy olarak göndermek istedim. Sayfanın en alt kısmında göl kenarlığı var elinizde böyle...
  14. Enver ARTAN

160 Geometrik Vektör

The file could not be found. Please check the download link. Diyor linkte bir sorun mu var bir kontrol edersen sevinirim
  15. Enver ARTAN

160 Geometrik Vektör

Ben sbs denemeleri yazıyorum bunlar çok harika emğine sağlık çok işimi görecekler
  16. Enver ARTAN

Aridi Clipart Collection - 36SD { 2.38 Gb }

Süper kardeş bu yayınladıkların emeğine sağlık arşivim biraz daha genişledi sayende :)
  17. Enver ARTAN

Yeşil alan, orman clipart, vektörleri

Emeğine sağlık kardeş yanlız linki yenilerse sevinirim ERROR Due to a violation of our terms of use, the file has been removed from the server. sorunu yaşıyor linkte
  18. Enver ARTAN

SBS Puan hesaplama yardım

Merhaba arkadaşlar joomla hazırlanmış olan sitemize sbs puan hesaplama eklemek istiyorum bunu nasıl yaparız yardımcı olursanız sevinirim önek olarka bir site veriyorum yardımcı olursanız sevinirim joomla 1.0 versiyonudur. Örnek site 6. 7. ve 8. sınıflarınkiler ayrı ayrı verilmiştir. siteye...
  19. Enver ARTAN

Bir deshane logosu çalışmalarım

@serkan ayaydın Yorumun için teşşekkür ederim
  20. Enver ARTAN

Bir deshane logosu çalışmalarım

@serkan ayaydın Bu çizimleri CorelDraw da yaptım güzel kardeşim ve buda logo 3. işim yani corel de bende yeniyim yeni yeni öğreniyorum öğrendikçe daha da hoşlanıyorum corel de özgür çalışmayı seviyorum
Yukarı Alt