Arama sonuçları

1. uguryapal

Grafikerler.Org ; Bumerang / En Uzman Blog Adayı

Ben de oy kullandım. Başarılar dilerim.
  2. uguryapal

www.biltektasarim.com

www.biltektasarim.com
  3. uguryapal

Biltek Tasarım - Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Merhaba, Her türlü web sitesi tasarımı yapmaktayız. Mevcut web sitelerinizi onarmakta, dilerseniz dinamik bir yapıya kavuşturmaktayız. Yaptığımız web sitelerinde önem Verdiğimiz hususlar; 1-Dikkat çekici, zengin bir görsel tasarım 2-XHTML, PHP, Mysql, CSS, Jquery, Ajax, Javascript, Web 3.0...
  4. uguryapal

E-ticaret tasarimlari psd'leri şok şok şok fiyatlara

Arkadaşlar elimde 20 adet e-ticaret teması mevcuttur psd halinde. Satışa sunmuş olduğumuz temalar daha önce özel olarak firmalara yapılmış ve sonra kapatıldığından dolayı satışa açtık. Temalarda sadece Anasayfa, Listeleme ve ürün inceleme sayfaları mevcuttur. İlgilenen arkadaşlara bütün...
  5. uguryapal

Biltek tasarım -web sitesi-profesyonel css, xhtml, php programlama ve grafik tasarım

Merhabalar. Her türlü web sitesi tasarımı yapmaktayız. Mevcut web sitelerinizi onarmakta, dilerseniz dinamik bir yapıya kavuşturmaktayız. Yaptığımız web sitelerinde önem Verdiğimiz hususlar; 1-Dikkat çekici, zengin bir görsel tasarım 2-XHTML, PHP, Mysql, CSS, Jquery, Ajax, Javascript, Web...
  6. uguryapal

Wordpress'ten iyi derecede anlayan kişi?

Gerekli arkadaş bulunmuştur iyi günler dilerim.
  7. uguryapal

Wordpress'ten iyi derecede anlayan kişi?

Merhaba arkadaşlar son kez konu acıyorum yoksa kariyer.net ilan vereceğim konu hakkında. biltek tasarım firmasının sahibiyim. projelerimizde ortak çalışacağım wordpress + tasarımından anlayan iyi bir arkadaşa ihtiyacımız var. hazırda 3 adet site işimiz var. İstediğim sadece istanbulda...
  8. uguryapal

Profesyonel Web Tasarımcısı

Merhaba; Bünyesinde profesyonel yazılım, tasarım ve satış personelleri bulunan firmamıza, müşteri taleplerine yetişemediğimiz için acilen ekip olarak çalışabilecek, css-javascript-php-ajax ön bilgisine sahip ve Adobe Photoshopta ve diğer masaüstü yayıncılık programlarında uzmanlaşmış, tecrübe...
  9. uguryapal

Profesyonel Grafiker & Css ' ci Aranıyor.

Merhaba, Arkadaşlar ben Uğur YAPAL biltek okul portalı projesinin sahibiyim. (Okullar, İlçe Milli Eğitim, Belediyeler, Kaymakamlıklar'la çalışmalarımızı satıyoruz.) Profesyonellik alanımız web tasarım ve php programla dili. Bünyemizde çalışmak üzere profesyonel olarak web tasarım çizimi...
  10. uguryapal

Profesyonel Freelance Css, xHtml, Php Programlama ve Grafik Tasarımcı

Arkadaşlar uzun zamandır yaptıgım işleri yayınlamıyordum daha yeni fırsat bulduk. Aşağıda son yaptıgım işleri yayınlıyorum ve sizlerden yorum bekliyorum.
  11. uguryapal

Sevgi Defteri Kapak Çalışmalarım 2 Adet | Sedat Gül

Sedat bey yaparda olmaz mı. Gördügüm en başarılı insalardan bir tanesi manşallah :)
  12. uguryapal

Alfapet Logo Çalışmam 2 Adet | Sedat Gül

MErhaba arkadaşalar siteyi yapan benim logoyu yapan işine çok saygı duydugum sedat abim. Aslında iki logoda çok süper ama 1'incisi kurumsaldır sadelik ve şıklıgı ortaya koyar 2'incisi ise biraz daha hareketli ona göre site yapılması lazımdı bu nedenle biz 1'incisini seçtik. Logo üzerinden yola...
  13. uguryapal

Psd + xHtml- Web Sitesi

Neşe hanım yaptıgınız işleri gördüm ellerine sağlık çok başarılı işleriniz var. Hayırlı işler....
  14. uguryapal

ANKARA Freelance (Serbest) Grafik tasarım

msn@uguryapal.com olarak msn adresime ekledim kabul ederseniz bir görüşme yapalım lütfen...
  15. uguryapal

8 yılık grafikerim saglam bi firma aryorum

Pm atılmıştır.
  16. uguryapal

-ANKARA- Freelance Grafik Tasarım işleriniz yapılır

Hayırlı sabahlar hayırlı işler. Gülnur hanım...
  17. uguryapal

Fotoğraf Tasarımı

Gerçekten çok başarılı çekimler olmuş başarılarının devamnı dilerim.
Yukarı Alt