Arama sonuçları

1. Atilla Öztürk

Kart Vizite QR kodu ile adres konum eklemek

Gogglemaps de adresini ekle istedigin ayarlari yap... O, uzun adresi kopyala... adresi kisaltmak icin.... Bitly | Custom URL Shortener, Link Management & Branded Links Kisalttigin adresi QR kodunu web olarak ekle. Gratis Online QR-Code Generator: Erstelle QR-Codes für Veranstaltungen Veya...
  2. Atilla Öztürk

remax I Başar Güzelaydoğdu

Bu gercekten basikiya gitti mi? Örnekmi? Yada hayali bir Ürünmü.
  3. Atilla Öztürk

Temiz enerji için afiş

ilk isim, google de bu konuda arastirmak, fikir edinmek olur.. googleye "green energy" ve ya almanca "grüne energie" kimler ne ler yapmis bakabilirsin.
  4. Atilla Öztürk

Nesnelerin kenarındaki mavi çizgiler...

ve ya strg+h yap sandigim mavi cizgilerse :)
  5. Atilla Öztürk

bir kac afisim.

Facebook icin kare ilan
  6. Atilla Öztürk

bir kac afisim.

Afis ve Facebook Head ve Facebook kare reklam mi. Gecenin Facebook daki tanitimi https://www.facebook.com/events/654235144630539/?sid_reminder=957853079389077504
  7. Atilla Öztürk

El ilanlarim

Tesekkürler... ZxxxE Bu aralar müsterilerime farkindaysaniz daha cok kare ilanlari yapiyorum, onlarin istedigi icin degil... ben istedigim icin.
  8. Atilla Öztürk

atilla@a-t-media.de buradan bana ulasabilirsin.

atilla@a-t-media.de buradan bana ulasabilirsin.
  9. Atilla Öztürk

Dergi • magazin • calismasi

Almanya nin Heilbronn sehrinde yeni bir dergi cikartmaya basladik Dergi Bedava cikiyor, ilk dergi oldugu icin reklam ve sayfa sayisi az... ayagimizi yorgana göre uzattik. http://issuu.com/ses-magazin/docs/sesmagazin_01_2014_internet Icerik konusunda bildiginiz iyi bir magazin haber ajansi...
  10. Atilla Öztürk

Ürün İndirim Afişi - Products For Sale Poster

Gözüme carpici gelmedi acikcasi... Cok yazi (ayrica yazikarekteri) bir de grafik cümbüsüvar. Indirimler can alici olmasi lazim. Beni fazla okutturmadan mini mini grafikler oyalamadan beynime islemesi lazim. Basit ve etkileyici. Büyük büyük: güzel bir ürün resim ile... Cena Ürünlerinde %55...
  11. Atilla Öztürk

Afiş - Pikselsiz, Efektsiz, Bir Tür Tipografik

Güzel bir calisma yinede, Ilginc... düzen icersinde daginiklik görüyorum.
  12. Atilla Öztürk

Flyer el ilanlari

Motiflerin anlami yok, her hangi bir kumasin deseni. desen tarzi tesadüftür... esas istegim kumas havasi olmasiydi. Büyütüldügün de anlasilir zaten
  13. Atilla Öztürk

Bodoni ve Ailesi Türkce karekterini ariyorum

gerci mirin kirin ediyorum gibi olacak ama... Bu fontlari gelisi güzel adlandirmalari hic iyi olmuyor. hepsini indirdim hepsi de ayni ismi tasidigi icin arkasina (1), (2), ... otomatik olarak download manager koymus. yine de el atmam gerekecek... Font karekter dir bozmamaklazim :) Tesekkürler...
  14. Atilla Öztürk

Sagol Kemal yolladigin yazi türü ayni ama tüm sülalesi lazim ince, kalin, italic... Sanirim türkcelestirmem gerekecek.
  15. Atilla Öztürk

Jazz Bilişim Afiş Tasarımı

Darilma gücenme ama... bunu bir Grafik Tasarimci yapmadi o kesin bu afisi Bilgisayar ve Program kullanicisi yapti. Ancak Logo ya bir sey söyliyebilirim güzel olmus.
  16. Atilla Öztürk

Ben de Badoni n 10 ailesi var ama TR degil. Kendim kollari sivamadan hazirda olani varmi?
Yukarı Alt