Arama sonuçları

1. decorman

E-Ticaret , Web Design ve Php Developer

Php uzmanıyım. E-ticaret ve kurumsal web siteleri tasarlıyorum ve kısa sürede teslim ediyorum. mail: decorman@gmail.com
  2. decorman

E-ticaret yazılımı

E-Ticaret yazılımı istiyenler için uygun fiyatta yardımcı olacağım.Yazılıma tasarım dahildir. mail: decorman@gmail.com
  3. decorman

CodeIgniter Web Siteleri Yapıyorum

Codeigniter kullanarak profesyonel web sitesi yazılımları yapıyorum. Web sitesi Tasarımlarım profesyoneldir. İlgilenen arkadaşlar bu mail ile ulaşabilir. decorman@gmail.com
  4. decorman

CodeIgniter İle Phpli Web Siteleri

Codeigniter kullanarak profesyonel web sitesi yazılımları yapıyorum. Web sitesi Tasarımlarım profesyoneldir. İlgilenen arkadaşlar bu mail ile ulaşabilir. decorman@gmail.com
  5. decorman

Graphic and Web Design

İyi seviyede grafik ve web desteği vermekteyim.. Creative tasarımlar ve web siteleri yapıyorum. İlgilenen arkadaşlar decorman@gmail.com msn adresini ekleyebilir. Fiyatlarda mümkün olduğunca yardımcı olacağım.
  6. decorman

Php Yazılım Uzmanı - İstanbul

İstanbulda ikamet eden, Levent'te ki reklam ajansımız için PHP 'de iyi yazılımcı arıyoruz. Aranan Nitelikler; İyi derecede Php ve Mysql bilen, en az 3 sene deneyim sahibi, -Framework ile çalışabilen, - HTML CSS kodlamasına hakim, - Disiplinli çalışan, - Düzenli kod yapısı kullanan, -...
  7. decorman

Php Yazılım Uzmanı İstanbul

İstanbulda ikamet eden, Levent'te ki reklam ajansımız için Aranan Nitelikler : - Askerlik görevini tamamlamış (erkek adaylar için) - B2B E-Ticaret alışveriş sitesinin oluşturulması, - PHP, MYSQL,AJAX,XML,HTML,JAVASCRİPT,CSS,JQUERY,XHTML konularında iyi derecede bilgi ve deneyim...
  8. decorman

Php Developer İstanbul

İstanbulda ikamet eden, Levent'te ki reklam ajansımız için PHP 'de iyi yazılımcı arıyoruz. Aranan Nitelikler İyi derecede Php ve Mysql bilen, en az 3 sene deneyim sahibi, - HTML CSS kodlamasına hakim, - Disiplinli çalışan, - Düzenli kod yapısı kullanan, - Kodlama yapısında W3C...
  9. decorman

Stajyer Php Developer Aranıyor...

İstanbulda ikamet eden, Levent'te ki reklam ajansımız için Html, Css , Php hakkında bilgisi olan stajyer arıyoruz. Başvuru için be@bigg.com.tr adresine mail atabilirsiniz.Size ulaşabilmemiz açısından telefon numaranızı vermeyi unutmayınız.
  10. decorman

Graphic and Web Design

İyi seviyede grafik ve web desteği vermekteyim.. Creative tasarımlar ve web siteleri yapıyorum. İlgilenen arkadaşlar decorman@gmail.com msn adresini ekleyebilir. Fiyatlarda mümkün olduğunca yardımcı olacağım.
  11. decorman

Graphic and Web Design

12. decorman

Freelance Grafik ve Web Tasarım

logo, kartvizit , amblem, 3 boyutlu tasarımlar,flash, web siteleri, fiyatta elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. :s8: mail:decorman@gmail.com
  13. decorman

Freelance Grafik ve Web Tasarım

logo, kartvizit , amblem, 3 boyutlu tasarımlar,flash, web siteleri, fiyatta elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. mail:decorman@gmail.com
Yukarı Alt