Arama sonuçları

1. wizard0f0z

Grafik işlerinize tecrübe ve kalite katıyoruz

Program/Seviye: İLLUSTRATOR :ÇOK İYİ PHOTOSHOP :ÇOK İYİ FREEHAND MX : ÇOK İYİ INDESIGN : ÇOK İYİ Kutu Montaj Kutu Tasarım Stand Tasarım&Giydirme Logo Kurumsal kimlik Afiş Kartvizit Broşür Katalog Takvim Dergi Menü El ilanı Duvar Sticker Davetiye ve benzer işler uygun fiyata yapılır. İRTİBAT...
  2. wizard0f0z

Bu fiyata bu hiz bu kalitede olacak şey değil yahu:)

Kutu Montaj Kutu Tasarım Stand Tasarım&Giydirme Logo Kurumsal kimlik Afiş Kartvizit Broşür Katalog Takvim Dergi Menü El ilanı Duvar Sticker Davetiye ve benzer işler uygun fiyata yapılır. İRTİBAT: Sercan Ervan 5353292485 sercanervan_gs@hotmail.com Illustrator CS5 Photoshop CS5 Macromedia...
  3. wizard0f0z

alacatı

merhaba arkadaslar windsurf ve değirmenleriyle ünlü olan alaçatiyla alakalı bir logo çalistim yorumlarınızı bekliyorum şimdiden tesekkürler ImageShack® - Online Photo and Video Hosting http://img341.imageshack.us/img341/8774/alacati2.jpg
  4. wizard0f0z

tshirt baskı

merhaba arkadaslar ben illustratorde kendi cizimlerimi yaparak tshirler tasarladım fakat tshirt baskı tekniği ili bir bilgim yok beni bu konuda aydınlatacak arkdaslar veya bildiğiniz yazilar makalaler varmi 100 adek 4 renkli tshirt i ne kadara bastırırırm yardımınızı bekliyorum
Yukarı Alt