Arama sonuçları

1. u-ata

Typography Konusunda Gelişmiş Tasarımcı

@nyc416 Profesyonel tecrübeli tasarımcı arıyorsanız memnuniyetle yardımcı olabilirim, Ürün gamı içeriği beklentileriniz ve tüm diğer detaylar için mail gönderir misiniz, adresinizi göremedim. atatural@gmail.com İyi Çalışmalar...
  2. u-ata

Uygun Fiyatlara Profesyonel Tasarımlar mı Arıyorsunuz?

Merhaba, Ben Ata TURAL, Güzel sanatlar akademisi mezunu, Ajans tecrübeli, "Freelance" grafik tasarımcısı ve illüstratörüm. Eğer; -Yoğun geçen mesaileriniz içinde reklam, tasarım gibi konulara ayıracak vaktiniz yok ise, -Profesyonel, işini bilen ve sorunsuz hizmet verebilecek birine...
  3. u-ata

Firmam için logo tasarımı istiyorum

Profesyonel tarzda ve modern bir logo için yardımcı olabilirim; atatural@gmail.com adresine mailinizi bekliyorum; referans ve diğer detaylar tarafınıza iletilecektir. İyi günler...
  4. u-ata

Freelance çalışacak grafik tasarımcı arkadaşlar arıyoruz

Profesyonel ve ajanslara destek konusunda hızlı bir freelance ile çalışmak isterseniz atatural@gmail.com adresine mailinizi bekliyorum referanaslarımı mail ile ileteceğim, iyi çalışmalar...
  5. u-ata

Marka ve logo tasarımı konusunda destek...

Selamlar Emel hanım; Profesyonel çerçevede bir çözüm için yardımcı olabilirim, sizin gibi iş dünyasına girmek isteyen bir çok kişiye marka danışmanlığı ve marka imajı desteği vermekteyiz. İrtibat adresinizi göremedim; lütfen atatural@gmail.com adresi üzerinden iletişme geçelim, görüşmek üzere...
  6. u-ata

Profesyonel bir tasarımcı ile çalışmak ister misiniz?

Taner Bey selamlar gerekli mail gönderilmiştir, ilginize teşekkürler...
  7. u-ata

zBrush dersi aranıyor. (İst-Mecidiyeköy)

Selamlar, Mecidiyeköy de cafe vb. bir mekanda kahve sohbet muhabbet zbrush dersi aramaktayım. Haftada 3-4 gün 2şer 3er saat olabilir. Ders verebilecek olanlar lütfen saatlik ücret talepleri ve referansları ile mail atsınlar. (Çalışma programımızı ders-ders programa dökmüş olarak dönüş yapanlar...
  8. u-ata

İş alımımız yeniden başlamıştır ilginiz için teşekkürler tüm mail atanlara cevap gönderilmektedir.
  9. u-ata

İlgi için teşekkürler iş alımları için lütfen mail gönderiniz teşekkürler...
  10. u-ata

İlginiz için teşekkürler talep alımlarımıza yeniden başladık...
  11. u-ata

Talep alımlarımız devam etmektedir, yoğun ilginiz için teşekkürler...
  12. u-ata

3d artist aranıyor.

Görülen çalışma gibi (sakal sivilce ve göz bebeği detayları istenmemektedir.) 3d yüz çalışması yapabilen verilecek karakteri birebir e yakın şekilde aktarabilecek 3d artistler aranmaktadır. Referans çalışmalarınız ve talep ettiğiniz ücreti miktarını belirterek atatural@gmail.com adresine...
  13. u-ata

Merhaba, Ben Ata TURAL, Güzel sanatlar akademisi mezunu, Ajans tecrübeli, Freelance grafik tasarımcısı ve İllüstratörüm. Mac platform üzerinde Adobe CS5 programları ve Grafik Tablet, Microsoft platform üzerinde ise gerekir ise Corel Draw ve Microsoft Office programlarını iyi şekilde...
  14. u-ata

Ücretli: insan maskotu yaptırılacaktır

atatural@gmail.com adresine mailinizi bekliyorum yardımcı olabilirim.
  15. u-ata

Oyun Logo Çalışması Düşücelerinizi Alabilirmiyim

Oyun İngiltere deki bir büyücülük okulunda mı geçiyor?
  16. u-ata

Cena-Billboard Reklam Çalışması

Tüm arkadaşlar birşeyler yazmış ben de hiç değinilmemiş bir noktayı belirteyim; Tencerenin sağ arkasındaki deniz göl her ne ise su birikintisinin hizası ile tencerenin sol tarafında bulutların zeminle kaynaşması vs. beni rahatsız etti. Diğer yönden billboard ise çalışmanın hevesine kapılarak çok...
  17. u-ata

Avize ve Aydınlatma firmamıza Logo tasarımı isteği.

Merhaba, Profesyonel bir tasarımcı ile çalışmak isterseniz atatural@gmail.com adresine mailinizi bekliyorum. Daha önce sizin gibi talepleri olan müşterilerimiz için yarattığımız referanslarımızı sunabiliriz...
  18. u-ata

Profesyonel Freelance Grafiker & Reklam Danışmanı; Ata TURAL

Talep alımlarımız devam etmektedir. İş-fiyat teklifleriniz için maillerinizi bekliyoruz...
  19. u-ata

Tasarımcı arıyoruz

Profesyonel freelancer grafikerim. Kaliteli işleri mantıklı maliyetlere çözmek isterseniz referanslar sunabilirim; atatural@gmail.com adresinize dönüşünüzü bekliyorum.
  20. u-ata

İllustrator de Font ön izlemesi Sorunu

Font izlemesi için üst barda yer alan mavi ile yazılı "character" kısmına tıklayın orda açılan seçim bardan font adının yanındaki down iconunu tıklarsanız tüm fontların ps deki gibi ön izlemeleri orada mevcut. @Aslı SAYILIR Arkadaşımızın bahsettiği boyutlandırma benim yazdığım kısım için geçerli.
Yukarı Alt