Arama sonuçları

1. u-ata

Uygun Fiyatlara Profesyonel Tasarımlar mı Arıyorsunuz?

Merhaba, Ben Ata TURAL, Güzel sanatlar akademisi mezunu, Ajans tecrübeli, "Freelance" grafik tasarımcısı ve illüstratörüm. Eğer; -Yoğun geçen mesaileriniz içinde reklam, tasarım gibi konulara ayıracak vaktiniz yok ise, -Profesyonel, işini bilen ve sorunsuz hizmet verebilecek birine...
  2. u-ata

zBrush dersi aranıyor. (İst-Mecidiyeköy)

Selamlar, Mecidiyeköy de cafe vb. bir mekanda kahve sohbet muhabbet zbrush dersi aramaktayım. Haftada 3-4 gün 2şer 3er saat olabilir. Ders verebilecek olanlar lütfen saatlik ücret talepleri ve referansları ile mail atsınlar. (Çalışma programımızı ders-ders programa dökmüş olarak dönüş yapanlar...
  3. u-ata

3d artist aranıyor.

Görülen çalışma gibi (sakal sivilce ve göz bebeği detayları istenmemektedir.) 3d yüz çalışması yapabilen verilecek karakteri birebir e yakın şekilde aktarabilecek 3d artistler aranmaktadır. Referans çalışmalarınız ve talep ettiğiniz ücreti miktarını belirterek atatural@gmail.com adresine...
  4. u-ata

Profesyonel bir tasarımcı ile çalışmak ister misiniz?

Merhaba, Ben Ata TURAL, Güzel sanatlar akademisi mezunu, Ajans tecrübeli, Freelance grafik tasarımcısı ve İllüstratörüm. Mac platform üzerinde Adobe CS5 programları ve Grafik Tablet, Microsoft platform üzerinde ise gerekir ise Corel Draw ve Microsoft Office programlarını iyi şekilde...
  5. u-ata

Kurumsal Baskı Teklifi

İşle ilgili açıklama: Merhaba firmamız için tasarımları hazır olan kurumsal kimlik için baskı fiyat teklifinizi bekliyoruz; Söz konusu tasarımların genel görünümü istenirse mail ile gönderilebilir Baskı için 300 dpi CMYK formatta teslim edilecektir. 5000adet kartvizit 350gr selefonlu kısmi...
  6. u-ata

Profesyonel Freelance Grafiker & Reklam Danışmanı; Ata TURAL

Merhaba, Ben Ata TURAL, Güzel sanatlar akademisi mezunu, ajans tecrübeli, freelance grafik tasarımcısı ve illüstratörüm. Mac platform üzerinde Adobe CS5 programları ve Corel Draw X4, Microsoft Office programlarını iyi şekilde kullanabilmekteyim. Bir çok firmanın freelance reklam...
  7. u-ata

Wordpress tabanlı site yaptırılacaktır.

Merhaba tasarımını bizim vereceğimiz wordpress tabanlı web sitesi yapacak arkadaşlar aramaktayım. Mail ile dönüş yapanlardan bu tarz örneklerini de göndermelerini rica ediyorum. Sizlerin gönderdiği maillere geri dönüş yaparak kafamızdaki wordpress iskeletine uygun bir örnek gösterecek...
  8. u-ata

Profesyonel freelancer; ata tural

Merhaba ben Ata, Güzel sanatlar mezunuyum ve sektör içindeki çeşitli ajanslarda grafiker , art director, çizer olarak görev aldım. Şimdi ise kazandığım tecrübe ile freelance olarak çalışmaktayım. Tam zamanlı işimden art kalan yorgun ve verimsiz zamanlarda değil, profesyonel anlamda...
  9. u-ata

jpeg logoyu vektöre çevirme

Merhaba elimizdeki 2 adet logo yu vektöre çekebilecek (ai cs5 e uygun halde) grafiker arkadaş arıyorum. Portfolyoya gerek yok dediğim gibi vektöre çıkartılacak ai yi iyi bilenler sadece düşündüğünüz fiyatla birlikte atatural@gmail.com adresinden bana ulaşınız...
  10. u-ata

Wacom 19'' PL-720 LCD tablet kullanılmamış sıfır satılıktır

Herkese selamlar Ürün WACOM un PL-720 adlı ürünüdür. 19 inç tir ve LCD ekrandır. Üzerine direk çizim yapılabilmektedir. 512 darbe seviyesi ile profesyonel çizim yapmanızı sağlar. Wacom un kendi sitesinde product kısımından Pl series içerisinde ürünün tüm özelliklerini...
  11. u-ata

Freelancer Web Programcısı

Freelancer web yazılımcıları aranıyor. Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar merhaba; Arayüz tasarımı psd formatında gönderilecek olan dinamik sitenin giydirilmesini istiyoruz...
Yukarı Alt