Arama sonuçları

1. Kaizen07

Facebook Kapak Fotoğrafım

Sanırım yaptığım çalışma , bayağı insanı etkilemiş.
  2. Kaizen07

10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları 2

Paylaşan arkadaşlar , paylaştıkları sayfaları veya profilleri yayınlayabilirlerse sevinirim. Not: Tasarımlar Bana aittir. Güle güle Kullanın
  3. Kaizen07

Facebook Kapak Fotoğrafım

4. Kaizen07

10 Kasım Facebook Kapak Tasarımları

Paylaşan arkadaşlar , paylaştıkları sayfaları veya profilleri yayınlayabilirlerse sevinirim. Not: Tasarımlar Bana aittir. Güle güle Kullanın Portfolyom için: www.zarifbalci.com/portfolyo adresini ziyaret edebilirsiniz.
  5. Kaizen07

Yeşim Taşı Kurumsal | Kaizen Design 4

@Yaşar Karadeniz Valla bende görüyoroum çalışmayı , muhtemelen görememeniz dns sunucularınızdan kaynaklanıyor, ama başka bir sunucuya da yüklerim göremeyen arkadaşların görmesiş açısından
  6. Kaizen07

Yeşim Taşı Kurumsal | Kaizen Design 4

Yasemin hanım görsel bende görünüyor , sizde görünmemesinin nedeni büyük olasılıkla türk telekomun dns sunucusunu kullanıyor olmanızdan kaynaklanıyor sanırım , eğer dns sunucunuzu 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak değişştirirseniz görseli de ön izleme yapabalirsiniz.
  7. Kaizen07

Contour Atmak (Görsel Ders)

Bunların hiç birisine gerek yok countur cconvertlemenin de kısa yolu var corel'de Ctrl+Shift+Q kombinasyonu :))
  8. Kaizen07

Yasemin Uyar / Yeşim Taşı

Sanırım kullandığınız font türkçe karakter desteklemiyor ve fontu convertlemeden çalışmanızı yüklemissiniz.Firma adı "Yeşim Taşi" şeklinde görünüyor çalışmada , başarı ayrıntılarda gizlidir.
  9. Kaizen07

Yeşim Taşı | Kaizen Design 3

10. Kaizen07

Yeşim Taşı | Kaizen Design 2

@Hasan Güner Resmi kendi sunucuma yükledim sanırım imageshack de sorun var sürekli hata veriyor ,en kısa zamanda sorunu düzelteceğim .
  11. Kaizen07

Yeşim Taşı | Kaizen Design 2

Logoyu henüz kurumsalla birleştirmedim bitirdiğim resmi değiştireceğim şimdilik sadece logo var devamı çok yakında.
  12. Kaizen07

Yeşim Taşı 3 - Core Design

Yanlış anlamayın ama yukardaki firma da bir spa firması ve logoddaki benzerlikler dikkatimi çekti.Acaba çizdiğiniz logoda bi cliparttan esinlenmiş olabilir misiniz?
  13. Fotoğraf

Fotoğraf

Doruk Kundura
  14. Fotoğraf

Fotoğraf

Nasip Alışveriş Merkezi
  15. Kaizen Design | Zarif Balci

Kaizen Design | Zarif Balci

16. Kaizen07

Yeşim Taşı3|Fairytale

Gerçekten çok klas bir logo olmuş , kazanmayı hakediyor.
  17. Kaizen07

Yeşim Taşı | Ahmet Altun - 2

Ahmet bey güzel çalışma , cd deki bir ayrıntı gözüme çarptı logo 1 cm kadar merkezi çizginin soluna kaymış acele ettiğiniz için olmuş olabilir mi :))
  18. Kaizen07

Yeşim Taşı | Kaizen Design

@Hasan Güner Sağolasın Hasan kardeşim senin tasarımlarında gayet başarılı.
Yukarı Alt