Arama sonuçları

1. FarukDesign

Paylaş Forum - Ramazan Banner

PAYLAŞ FORUMA , kendi siteme yapmış olduğum ramazan banneri buyrun. sitede görmek için : www.paylasforum.co m ( PSD İsteyen siteden temin edebilir)
  2. FarukDesign

Yeni Logom

Çalışmalarımın altında kullanacağım web sitemde kullanacağım logo çalışmam.Dahada geliştirebilirim yani V2 - V3 ekleyebilirim
  3. FarukDesign

Faruk | Logo | Grafik & Web Designer

Çalışmalarımın altında kullanacağım web sitemde kullanacağım logo çalışmam.Dahada geliştirebilirim yani V2 - V3 ekleyebilirim
  4. FarukDesign

IIS 4.0 Hakkında Acil Yardım

Merhaba Format atarken bilgisyarımda kurulu olan IIS 4.0 gitti,D ye atmayı unutmuşum.Şimdi indirmeyi deniyorum Microsoftun sitesinde sorun var tüm indirme linkleri microsofta yönlendirildiği ve direkt yükleme adresi olmadığı için elde edemedim.Rica etsem biriniz herhang bir upload sitesine...
  5. FarukDesign

FarukWeb Grafik Tasarım Hizmetleri ! Her Türlü Tasarım İşiniz !

Merhaba arkadaşlar,Bu başlık altında sizere her türlü tasarım hizmeti vermeye hazırım aşşağıda neler yaptığımı yazacağım,Ücret'i kafanıza takmayın,Anlaştıktan sonra hallederiz.Gerçekten çok ucuza yapacağım.Amacım yardım etmek. > Logo Tasarımı > Web Template tasarımı > Banner,Header,Signature...
  6. FarukDesign

Web Sitemde Resimler Görünmüyor Yardım !

http://farukweb.somee.com/index.html Arkadaşlar yukarıdaki gibi , resimle görünmüyor.Photosopta yaptığım templateyi,Firefoxta biraz editleyip. Dreamweaver da kodladım ve FTP ye attım. Resimleride FTP ye atmama rağmen neden böyle oldu acaba ? yardım lütfen.?
  7. FarukDesign

BlueLife Farukdesign Logotype

Tamamen kendi tasarımımdır. Çalışmalarımın altına koyabileceğim bir logo sanırım . Yorumlarınızı bekliyorum
  8. FarukDesign

TNT Logosu - Farukdesign

Merhaba arkadaşlar TNT e bir logo yapmak istedim şuanki logosu çok hoş ama bende ona benzer bişeyler yaptım
  9. FarukDesign

Faruk Türkün | 2011 Soft Style | Logotype

Sade ve hoş yapmak istedim umarım istdiğimi yapabilmişimdir , Bir Kaç tane Logo Denemesi yaptım ve şimdide sizlerin görüşüne sunuyorum . Teşekkürler şimdiden değerli yorumlarınız için .
  10. FarukDesign

İpHone 5 Tasarımım .

Apple logosu hariç herşeyi ben yaptım .Gri tonlar kullandım ve hayalimde iphone 5 i tasarladım .. :)
  11. FarukDesign

WorldChannel HD

Hayal ürünüm olan bir belgesel kanalı tasarladım hemde HD si bile var =)
  12. FarukDesign

BodyDaily TV

Yine bir hayal ürünüm olan kanal logosu Vücut geliştirme ve Vücudumuz ile ilgili herşey içeren bir kanal . Logonun Mantığı Şu Şekilde , Aslında B harfini İki adet D harfini üst üste koyarak oluşturdum ve Hem B hemde D olarak Body Dailt oldu .. Yani Vücut Günlüğü .. Yorumlarınızı bekliyorum .
  13. FarukDesign

D-ForMen & ForWomen TV Channel Logo

Tamamen hayal ürünüm olan İki adet kanal ..D-ForMen kanalı ; At yarışı , Futbol , Hockey , Basketbol ve erkeklere dair herşey . D-ForWomen ; Giyim , Moda , Alışveriş , PempeDizi ve kadınlara dair herşey hakkında. Aklıma geldi ve yaptım =)
  14. FarukDesign

LOCA TV - Logo

En iyi sinema kanalları arasında yer alan loca tv ye bir logo yaptım , yeşil renk ve tonlarını kullandım ..Yorumlarınızı alayım ?
  15. FarukDesign

NAT GEO TRAVEL & VISIT TV - Logo

Buyrun arkadaşlar tamamen kendi tasarımımdır , Kare şekli vs. herşeyi en baştan yaptım . National Geographic en sevdiğim kanallar arasındadır , Bu kanalın bir çok farklı konulu kanalları var .. Bende Gezi ve Ziyaret konulu bir kanalını yaptım .. Tamamen hayal ürünü . Yorumlarınızı bekliyorum..
  16. FarukDesign

FarukDesign - Logo Type

Kişisel Logo Çalışmam .
  17. FarukDesign

gru animated - Gif çalışmam

Sıkıntıdan ne yapsam diye düşünürken , uzun zamandır yapmadığım birşeyi yapmak geldi aklımdan ve kişisel logomu çeşitli renklere sokarak gif oluşturdum .. Yorumlar ?
  18. FarukDesign

Koyun Bilisim | gru media | Logotype

Arkadaşlar canım sıkıldı , ve kafamdan hayali bir firmanın Logosunu tasarladım .. Sadeliğe özen gösterdim..Yorumlarınız ?
  19. FarukDesign

Femin Market - Logoype -

Yarışma malesef Bitmiş,Ama ben yaptım sizlere sunmak içinde buraya açıyorum konumu..
Yukarı Alt