Arama sonuçları

1. B

İstanbul,Grafiker,Reklam Yazarı iş arıyorum.

Sayin Durul Bey sizinle reklamcilik hakkinda gorusmek istiyorum mumkunse bana mmertkayadelen@hotmail.com mail adresime size ulasabilecegim mail veya iletişim bilginizi yollarsaniz sizinle iletisime gecmek isterim. Saygilar
  2. B

İstanbul,Grafiker,Reklam Yazarı iş arıyorum.

Sayin Durul Tanki vermis oldugunuz ilaninizda reklamcilik egitimi aldiginizdan bahsetmissiniz sizinle gorusmek isterim. mumkunse cv nizi ve portfolyonuzu mmertkayadelen@gmail.com adresine yollarsaniz sizinle iletisime gecmek isterim.
  3. B

After effects

Sayın Yunus bey sizin bloglarinizdaki yapmıs olduklarinizi gordum. Sizin de bana daha onceden bahsetmis oldugunuz konulardan 3D Motion Graphic ve Effect Animation ogrenmek istiyorum. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz? Tekrardan ilginiz icin tesekkur ederim
  4. B

Stajyer

Ben After Effects'i yeni yeni ogrenmeye calisıyorum ve bu konuda kendimi gelistirmek istiyorum.Bu konuda kendimi gelistirebilecegim bir is yeri ariyorum. Saygilarimla
  5. B

After effects

Tesekkur ederim ilginiz icin ama size soyle bahsedeyim teknik olarak hangisi bilemiyorum ama bu tv dizilerde kusların ucmasi olsun vs. veya muhtesem yuzyilda gemilerin hareketi olsun ilkbaslarda jeneriklerinde alev cikmasi sonra sarayin hareketleri balkon da iki kişinin karsilikli konusmasi ve...
  6. B

After effects

Amacım Tv. ve reklamcilik ile alakali dusunuyorum.Effect animasyon oldugunu saniyorum herhalde diger yazmis oldugunuz konular bunlara giriyor mu bilemiyorum basta da soyledigim gibi daha ben bu konuda birşey bilmiyorum. Yardiminiz ve ilginiz icin simdiden tesekkur ederim.
  7. B

After effects

After Effects ile ilgili ders almak istiyorum. Daha yeni baslayamayi dusunuyorum bana bu konuda yardimci olabilirseniz sevinirim.
  8. B

Adobe Premiere ve After Effects ile webe video üretimi eğitimleri

Hala ders veriyormusunuz acaba ?
  9. B

Autocad ve 3ds max

Ben 3d max egitimi almak istiyorum. su siralar calismayan veya bos vaktinde bana bu egitimi verebilecek arkadaslar varsa bana bu konuda yardimci olabilirseniz cok memnun olurum... Ilginize simdiden cok tesekkur ediyorum... E-mail adresim: ahmet_dartar@windowslive.com
  10. B

Grafikerliği NEREDE ve NASIL BİR EĞİTİM alarak öğrendiniz?

Grafikerlik egitimi almadim ama bu siteye giridigimde cogu arkadaslarin grafik cizimlerini cok begendim almayi dusunuyorum sirf bilgisyarda cizim olduguna inanmiyorum ama oncelikle elle cizim gerektirdigine inaniyorum sonra onu da bilgisayara aktarmak kaldigi dusuncesindeyim ama o kadar cok...
  11. B

öğrenciye grafikerlik dersi

mail adresiniz verebilirmisiniz
Yukarı Alt