Arama sonuçları

1. orhanyılmaz

Kadiköy Akçay aparatmanı

@Aslı SAYILIR Aslı hanım, kusura bakmayın belirtmemişim İstanbul/kadiköy. Akçay ismi apartmanın adı, aslında giriştede yazıyordu apartman ismi (: Yorumunuz için teşekkür ederim ayrıca mersi.. :s8:
  2. orhanyılmaz

Kadiköy Akçay aparatmanı

@Emre ÇETİNER Teşekkür ederim emre bey...
  3. orhanyılmaz

Kadiköy Akçay aparatmanı

Ticari amaç için x firmaya yaptığım dış mekan model, modellerken keyif aldığım, cepheyi ön plana çıkartmam istenen bir projedir, peyzaja önem veremedim. Program max 2009/vray sp3 kullanıldı, hemen hemen hepsi 8 saat sürdü.. İyi seyirler dilerim...
  4. orhanyılmaz

Çalışma Masası

Tasarım çok güzel, masanın ayakları biraz inceltilirse gözü yormaz. (Benim fikrim) Elinize sağlık...
  5. orhanyılmaz

Kios Cephe Giydirme...

Tebrikler şener abi
  6. orhanyılmaz

ACK Ürün teşhir stand sunumları...

Tebrikler abim..
  7. orhanyılmaz

TV Ünitesi

Pc kasmasın :) Hafif sahne, kolay render. Işıklar ve render temiz. Kolay gelsin.
  8. orhanyılmaz

3DMax Çim yapım denemesi

Design sürümlerinde sorun yaşayan arkadaşlarım var, hiç kullanmadım, çeşitli formlarda okudum. Standart ayarlara rağmen renderınız gayet güzel. Öğrenci versiyonu ile lisanslı versiyon arasında hiç bir fark yok , naçizane düşüncem ticari amaçlı kullanılmayan ve öğrenilmek için karıştırıp...
  9. orhanyılmaz

3DMax Çim yapım denemesi

Sizede merhaba, aslı hanım programı bir daha bırakmamanızı diliyorum, merakımdan soruyorum çimen pluginmidir ? Autograss olabilirmi ? Çözünürlük, render süresini ve pc özelliklerinizi merak ettim ? Çimenler,Işık ve Render gayet güzel tebrik ederim, bunları yapabiliyorsanız o programı bir daha...
  10. orhanyılmaz

Selamlar arkadaşlar..

@Sisimores Hoşbulduk. Teşekkür ederim:)
  11. orhanyılmaz

...Bıdı Bıdı...

Gününüz aydın olsun arkadaşlar, selam hepinize....
  12. orhanyılmaz

Portföyüm'den bir kaç kare...

@Murat Güler Teşekkür ederim, emeğimizin karşılığını hakkıyla alabilirsek, render motorunun ayarlarına dokunuruz ;) İşlemcimiz %99 renderimiz pürüssüz olur! :D En iyisi olmak için çalışmak gerek tabiki, durmak yok, her yeni bir proje yeni bir bilgidir :s8:
  13. orhanyılmaz

@Hümeyra Can Yorumunuz için teşekkür ederim.
  14. orhanyılmaz

@3bdesen İç mekan resimler "7, 8 saat".. Dış mekan çalışmam 2 günümü aldı. İstirahat zamanlarımda var içersinde.. Teşekkür ederim..
  15. orhanyılmaz

@Aslı SAYILIR İnşallah diyelim o zaman :)
  16. orhanyılmaz

Selamlar arkadaşlar..

Hoşbulduk, teşekkür ederim, aranızda olmak güzel.
  17. orhanyılmaz

@Emre ÇETİNER Güzel yorumunuz için,teşekkür ederim.
  18. orhanyılmaz

@Aslı SAYILIR Hep merakla başlıyor, sonra vazgeçilmez oluyor 3d max, umarım hevesinin kırılmaz, sizde öğrenir güzel renderler alır, bizimle paylaşırsınız, kim bilir ? O zaman biz yorum yazarın :) Cinema 4d benimde favori programlarımdan biri, animasyona merak sarınca kurcaladım biraz, sonra...
  19. orhanyılmaz

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.. Mimari tasarım aşkı :) İşimi ve 3D Max'ı seviyorum..
  20. orhanyılmaz

Teşekkür ederim, öğrenmek için gerçekten zaman istiyor.
Yukarı Alt