Arama sonuçları

1. erkann41

Kendi Çalışmalarımdan Birkaç Örnek

Teşekkürler :)
  2. erkann41

Party Afişi - »®« єякαηηn¬

oke onlarda türk grupları zaten:),nese gerçekten uyarın için tşk. benim gözümde okunuyo fakat sende okunmuyormuş,başka bir gözle bakmanın en güzel yanıda bu olsa gerek uyarın için sağol.
  3. erkann41

Rock müzikle aran iyi olamdığı anlaşılıyo :P o gördüğün yazıalr clup ün adresi değil party de yer alıcak Grup lar :) :) ANİMA -120 dcb pİ gibi :) ama resim küçük olduğu için biraz zor okunmuyo dğeil ama bakı yapıldığında emin ol öyle durmuyor ;)
  4. erkann41

Gölge için uyarına tşk fakat orada clup adresi vermedim:) clup'ün ismi "ADRESS" ve bu hem alt kısımda hemde tarihin alrında gayet açık ve net ama:S yinede tşk ederim bunda sonra söylediklerini göz önünde bulundurarak çaışırım.;)
  5. erkann41

2007 yılında üniversitede düzenlenmiş bir rock party'ye hazırlamış olduğum afiş.
  6. erkann41

Teşekkür ederim,bunalr sadece bikaç öernek :P
  7. erkann41

Belirtmek istedim oakdar açıklama yaptıktan sonra başkasının eseri demek yanlış olur heralde :) .
  8. erkann41

Düzeltme:):) ""Hepsi gazetelrden takip ettiğiniz değerki karikatüristlerin karakterleridir."" Fakat benim ellerimle çizilmiş halleridir:D
  9. erkann41

Arkadaşlar siteye pek bir katkıda bulundum sayılamaz ama bu bölümde büyük bi hobim olan kara kalem çalışmaladımdan bi kaç örnek koymak istedim.Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim. Bu çalışmada diğer çalışmalarımın tamamında olduğu gibi kendi tasarımım değildir :) Hepsi gazetelrden takip...
Yukarı Alt