Arama sonuçları

1. xBoromiRx

Birkan Deniz | Speed Painting | Skull Wallpaper [+wip VIDEO]

Adam aşmış, uçmuş :) siz hala çok yeteneklisin diyosunuz ne yeteneği sen dahisin arkadaşım. Tebrik ederim seni gerçekten. İnşaallah bu kabiliyetin harcanmaz gereken değerini bulur... :D
  2. xBoromiRx

Hangi Logo Güzel ? | Sedat Gül

İlk logo güzel, diğerleri karışık ve font uyumu yok ilk logo kusursuz bence.
  3. xBoromiRx

Dijital Baskı Merkezine Grafiker Aranıyor

İç mekan, Dış mekan baskı makinaları ve dijital matbaa makinaları ile reklam ajansları ve matbaalara hizmet veren firmamıza pratik, hızlı ve yaratıcı gücü iyi olan Pc ve Mac ortamlarında Çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz. İlgilenenlerin baris@mimdijitalbaski.com adresine cw lerini...
  4. xBoromiRx

Professional Retouching (Profesyonel Rötüş)

Valla ertürk kardeşim ben 13 senelik grafikerim. Bu kadar kendimi büyütmüyorum. Ayrıca sizin bu rutuş dediğiniz işi afedersinizde xxxxxxxxxxxxxxx ve sizinkinden 1500 kat daha doğal olur. Kendinizi bu kadar kaf dağında görmeyin ve milleti terslemeyin bence. Yaptığınız iş doğallıktan çok...
  5. xBoromiRx

Alan ve Uzunluk Hesaplayıcısı 2.02 (Makro)

Bu link kırık ve benim acilen bu macro ya ihtiyacım var arkadaşlar elinde olan varsa benimle paylaşırsa çok mutlu olacam. Şimdiden teşekkürler. Elinde olan xxxxxxxxxxxxx adresinden msn den ulaşabilirler.
  6. xBoromiRx

Erkan Nehir-Özkan Atik Kurumsal/4

Şunu anladımki bu tür yarışmalarda göz boyamak daha önemli. Yaptığın logonun creatif ve güzel olmasının pek önemi yok sanki, sunumun çok iyi olsun göz boya, sıralamaya oturursun bence. Erkan bey gerçekden sunumda uçmuşsunuz ama logo için aynı şeyi diyemiyorum malesef. Yani o kadar logo içinden...
  7. xBoromiRx

Ödüllü ÖZKAN ATİK Paz. Ltd. Şti. Kurumsal Kimlik ve Logo Yarışması

Bu gün açıklanacak ama gerçekten heyecanla ve merakla bekliyoruz :confused: bir an önce açıklansın artık ...:):):)
  8. xBoromiRx

Bu numarayı kullanan herkes öldü!

Numaranın hikmeti değilki o. Kullanan adamlara bi bak su testisi su yolunda kırılır.
  9. xBoromiRx

Barış GÜRER / ÖZKAN ATİK -1

Yorumlarınız için teşekkürler...
  10. xBoromiRx

Teşekkürler
  11. xBoromiRx

Erkan Nehir-Özkan Atik Kurumsal/3

Elinize sağlık başarılı bir çalışma.
  12. xBoromiRx

Teşekkürler Varaka
  13. xBoromiRx

VaraKA - Özkan ATİK Kurumsal Kimlik - 1

Erkan arkadaşıma katılıyorum logo güzel çalışmalarda öyle ama banada sanki lens firması ne bileyim gözle alakalı bi iş yapan firma logosunu andırdı. Logo göze benziyor daha çok.
  14. xBoromiRx

Halim::::...Trafik Konulu Afiş-1

Aman Allahım ne oluyor ya. Arkadaş bi afiş yapmış yaşanan tartışmaya bakın :D komik okudukca gülüyorum :D:D
  15. xBoromiRx

Barış GÜRER / Afiş 1

@nergis kamer Yorumlarınız için teşekkürler evet fikir geldi ve gece bi çırpıda yaptım biraz aceleye geldiğini itiraf etmeliyim :) Ama nergis arkadaşım atalarımızın illa trafik kazasında ölmüş olması gerekmiyor aşırı hız veya alkol gibi faktörlerden trafik kazası geçiren ve ölen birinin...
  16. xBoromiRx

Erkan Nehir-Özkan Atik Kurumsal/1

@Erkan_Nehir Bence logo sönük kalmış bişeyler eksik işte sen bilirsin sinirlendirmek istemedim kusura bakma sadece eleştiri yapıyorum.
  17. xBoromiRx

Erkan Nehir-Özkan Atik Kurumsal/1

Çalışmalar güzel fakat logoda biraz daha çalışmanı tavsiye ederim. Başarılar
  18. xBoromiRx

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar.
  19. xBoromiRx

Barış GÜRER / ÖZKAN ATİK -2

Teşekkürler
Yukarı Alt