Arama sonuçları

1. madwoman

web tasarımlarım

Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  2. madwoman

izmir'de reklam ajansında çalışmak istiyorum

merhaba, İzmir'de ikamet ediyorum.Bige Adam Bilgi Teknolojileri Akademisinde web ve grafik tasarım eğitimi almaktayım.Bildiğim programlar şimdilik illüstrator ve photoshop kendimi geliştirmek için reklam ajanslarında staj yapmak istiyorum.Uygun pozüsyon olduğu takdirde ulaşılmak üzere...
  3. madwoman

kurumsal kimlik çalışmam

ilk kurumsal kimlik çalışmam yorumlarınızı bekliyorum;) [/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] [/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
  4. madwoman

Çizim Tekniği (soru)

arkadaşlar merhaba herkese, grafik tasarım kursumda bitirme projesi var illüstrator için bir cafenin kurumsal kimlik çalışmasını yapıcam kahve fincanından çıkan dumanı çizmeye çalıştım ama olmadı bana yardımcı olabilir misiniz programı çok iyi bilmiyorum photoshopu da illüstratordan sonra...
  5. madwoman

ilk afiş çalışmam :)

merhaba arkadaşlar, pratiğimi arttırmak için yaptığım bir çalışma beğeninize sunuyorum her türlü eleştiriye açığım fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Uploaded with ImageShack.us
  6. madwoman

ilk çalışmam:)

arkadaşlar merhaba, kursa yeni başladım ve ilk haftaki çalışmamı sizlerle paylaşıyorum biliyorum çok iyi değil çok başındayım ama sizlerle paylaşmak istedim yaptıkça siteye eklicem:)
  7. madwoman

merhaba(:

herkese merhaba, grafik tasarım konusunda çok yeniyim 4 sene okudjuktan sonra yanlış yerdeyim diyen furyadanım ben de.Önümüzdeki günlerde kapsamlı bir grafik ve web tasarım kursuna başlıcam proje temelli bi kurs ama benim için meraktan ziyade işim olmasını amaçlıyorum bu yüzden tecrübeli...
Yukarı Alt