Arama sonuçları

1. sound_88

kartvizit çalışması

teşekkürler...
  2. sound_88

Resimleriniz Kelimelerden oluşsun istermisiniz? - Tipografi

bu dersi tekrar daha açıklamalı bir şekilde anlatacak biri yokmu denedim olmuyor:(
  3. sound_88

t-shirt

teşekkürler...
  4. sound_88

t-shirt

5. sound_88

Fotoğraf Tasarımı

teşekkür ederim...
  6. sound_88

Fotoğraf Tasarımı

elinize sağlık çok güzel çalışmalarınız bu konuda bişe sormak istiyorum deneyimlisiniz bende kendi resimlerimi yapmak için Photoshop la uğrasıyorum resimleri kesip başka zemine aldığımızda kenarları pek güzel durmuyor onun için ne yapmamız lazım kenarları nasıl yumuşatmak gerekiyor düzgün...
  7. sound_88

Grafik Tasarım Eğitim Seti DVD

teşekkürler indirmeye başladım faydalı olacağına inanıyorum paylaşım için teşekkürler...
  8. sound_88

Üniforma Tasarımlarım

çok güzeller ellerinize sağlık...
  9. sound_88

t-shirt çalışmalarım

teşekkür ederim benim bu konuda bir bilgim yok sadece yapılan çalışmaları gördüm çok hoşuma gitti ilgimi çekti denemek istedim. siz bu konuda bilgilisiniz fikirleriniz benim için önemli kendimi bu konuda geliştirmek istiyorum.yorumlarınız ve çalışmalarınız için teşekkürler.deneme çalışmalarına...
  10. sound_88

t-shirt çalışmalarım

hımm tamam dikkat edecem tsk. ederim.
  11. sound_88

Okul dergisi Kapak ve iç sayfa çalışmalarım

çok güzel olmuş baya zaman almıştır bunu yapmak elinize sağlık...
  12. sound_88

ayakkabı tasarımım

can sıkıntısından yaptığım deneme çalışmalar yorumlarınızı bekliyorum kendimi geliştirmem açısından
  13. sound_88

ayakkabı tasarımım

teşekkürler sağ üsttekilini sildim sayın:)
  14. sound_88

t-shirt çalışmalarım

15. sound_88

maskot çalışmam

nasıl bişe istediklerini bilmiyordum sadece şampuan reklamı için uğur böceği yazıyordu ilanı gördüm kendimce bir çalışma hazırladım çalışmamı istediler yolladım aradıkları çalışmayı bulduklarını söylediler:)
  16. sound_88

ayakkabı tasarımım

teşekkürler:)
  17. sound_88

maskot çalışmam

şampuan reklamı için uğur böceği maskotu istenmişti onunla ilgili çalışmam ben çok beğendim ama firma başka bir tasarım bulmuş:(
  18. sound_88

Ufak Animasyon çalışması

2.çalışmayı beğendim elinize sağlık...
Yukarı Alt