Arama sonuçları

1. Emine Şahin

Muhtelif font istek

Arkadaşlar linkler genelde ölmüş. Muhtelif font isteğim olacak. Elinde olan veya link verebilecek olan var mı?
  2. Emine Şahin

İstek: İmam Hüseyin vektörel olarak...

Merhaba arkadaşlar. İmam Hüseyin'e ait vektörel bir çizim var mı? İvedi olarak lazım. En kötü ihtimalle yüksek kalitede resim de olabilir... Saygılar.
  3. Emine Şahin

Türk Liramızın simgesine grafiker bakışı...

Konuyu başlıktan anlaşılacağı gibi tarafımca değerlendirmeyeceğim. Maksadım siz grafiker arkadaşların görüşlerini almaktır. Forumda araştırdım, böyle bir konuya rastlamadım. Grafikerler sitesinde bu kadar önemli ve hassas bir konuda tartışma konusu açılmaması çok garip. Bu eksikliği gidermek...
  4. Emine Şahin

Merhabalar herkese... Gecenin bir vaktinde...

Merhaba herkese, gecenin bir vakti... Uzun zaman oldu sitemizi ziyaret etmeyeli. Fırsat oldukça göz atmaya devam inşallah...
  5. Emine Şahin

İstek: Ağaç, kütük, kereste tarzı vektörlere ihtiyacım var

Ağaç, kütük, kereste tarzı vektörlere ihtiyacım var. İvedi olarak elinde olan arkadaşlar paylaşabilir mi?
  6. Emine Şahin

istek: Demokrat Parti logosu gerekli. Elinde orijinal logosu olan var mı?

Demokrat Parti logosu gerekli. Elinde orijinal logosu olan var mı? Örnek:
  7. Emine Şahin

Kayıp aranıyor?!

Arkadaşlar uzun zamandır Yaşar Karadeniz Bey yok. Kendisiyle irtibata geçebilen var mı?
  8. Emine Şahin

Aşk nedir? Bilir misin?

Ellimle tutamadığım, gözümle göremediğim aşk. Sorsalar nedir diye? Bilmiyorum diyemem. Nasıldır, nicedir, anlat, yeri yurdu var mı derseler? Bilmiyorum diyemem. Ama hakkıyla seni anlatabilir miyim bilmiyorum? Şair Cemal Safi ne demiş; Var mı beni içinizde tanıyan? Yaşanmadan çözülmeyen...
  9. Emine Şahin

Özlem Tv için logo çalışması 2

Henüz kanalın isminin net olarak konaması üzerine yeni bir logo çalışması daha yapıldı. Muhtemel isimler arasında en çok telaffuz edilen isim "tarım tv" dir. Hayırlısı bakalım... Değerli yorumlarınız ve eleştirilerinize...
  10. Emine Şahin

"Canlı yayında cevaplıyor" Afiş çalışması

A3 ebatlarında çalışıldı... Değerlendirmelerinize sunarım...
  11. Emine Şahin

Özlem Tv için logo çalışması

Önizleme: Tarım sektörüne yönelik yayın yapacak olan özlem tv için logo çalışması yaptım. Tarım ve çiftçilik vurgulanması istendi. Birinci logoda turuncudan kırmızıya renk geçişli bir daire ile güneşin doğuşu temsil edildi. Kompozisyon üç renk filiz yaprak ile tamamlandı. İkinci logoda...
  12. Emine Şahin

Emine Şahin / Özkan Atik 3

LOGO DIŞ CEPHE KARTVİZİT DİPLOMAT ZARF ANTETLİ KAĞIT CD ÇALIŞMASI
  13. Emine Şahin

Emine Şahin / Özkan Atik 2

14. Emine Şahin

Emine Şahin / Özkan Atik

15. Emine Şahin

Sizin hiç kupanız olmayacak mı?

Trabzonsporumuz Fenerbahçeyi perişan etti. Hezimet gibi bir skorla 3 - 1 ile kupaya uzandı. Son lig maçınıda alıp Bursaspor'u şampiyon yapacağız :D Şu an en değerli kupa FENER'in aldığı en son kupa. Çünkü, antika oldu nerdeyse :D
  16. Emine Şahin

Grafik tasarımcıların tek ortak noktası "egrafiker.net"

...................................................... Grafik tasarımcıların tek ortak noktası www.egrafiker.net. İhtiyacınız olan her türlü materyalin paylaşıldığı bilgini paylaşıldıkça çoğaldığı inancı ile www.egrafiker.net Sitemizde her türlü grafik programı dersleri soru ve sorunlarınıza...
  17. Emine Şahin

Fotolarımıza polaroid etkisi

http://www.fileden.com/files/2009/12/12/2685991/polaroid%20etkisi2.swf
  18. Emine Şahin

Duran nesneye hareket etkisi (video dersi)

http://www.fileden.com/files/2009/12/12/2685991/hareket%20verme%202.swf
Yukarı Alt