Arama sonuçları

1. O

Acil Font

Merhaba Interrupt Display Resanance Semi bold ve Resanance Bold fontları çok acil lazım bir tülü bulamadım. elinde olan varsa verebilirmi ? Teşekkürler :grafikerler:
  2. O

Merhaba, Bakarmısınız

S.A / A.S Merhaba Arkadaşlar Bir Çalışma Yapmam Gerekiyor Sanırsam İsmi popArt Diye Geçiyor Resmi buraya ekledim. bu resimdeki gibi Bir çalışma yapıcam. Nasıl yapabilirim böyle bir çalışma fikrim yok açıksası ? Yardım ederseniz süper olur
  3. O

Grafikerler Alınacaktır.

Corel Draw programına hakim, Çalışmasını yaptığı işi kesime ve baskıya hazırlayabilecek, Grafiker arıyoruz. teknikatekstil@gmail.com adresine özgeçmişinizi gönderebilir yada daha çabuk yanıt almak için Teknika Tekstil / İkitelli Tel : 0212 485 52 73 Telefon numaramızı arıyabilirsiniz...
  4. O

Grafikerler Alınacaktır. ( SSK+Yemek+Yol+Maaş)

FİRMA BİLGİLERİ: 1- Firma İsmi : Teknika Teknik Tekstil İth. İhr. Paz. San. Tic. Ltd. Şti 2- Yetkili: Ozan Ercan 3- Yekili Görevi: Grafiker 4- Firma Telefon: 0212 485 52 73 5- Firma adresi: İkitelli O.S.B. Saraçlar Sanayi Sitesi 1. Blok No:8-9 Başakşehir / İST. 6- Firma web sitesi: (...
  5. O

Font sorunu

#SA Bi iş yapıcam ama Knock out ON Light wight Knock out ON Welter wight Knock out ON Middle wight Knock out ON Ultimate Middle wight bu fontları kullanmam gerekmektedir. Aramama ragmen bulamadım daha önce sordum burda bu fontları veren olmadı. Tekrar rica ediyorum önemi büyük :/
  6. O

Çok acil Font

ITCFranklinGothicStd-DmCp ITCFranklinGothicStd-Book ITCFranklinGothicStd-Hvy KnockoutONLightweight KnockoutONWelterweight KnockoutONMiddleweight KnockoutONUltimateMiddleweight Merhaba Kolay gelsin Elimde bi iş varda çok acil yetişmesi gerek ama işin orjinalinde bu fontları istenmektedir ve...
  7. O

Font Bakarmısınız

# Selamun aleyküm gıll sans bold condensed Fontunu bi türlü bulamadım elinde olan yardimci olursa çok minnettar kalırım. Teşekkürler Kolay gelsin
  8. O

İstek Font

#Selamun Aleyküm HelvaticaNeue-Bold-Normal HelveticaNeue-Roman-Normal HelveticaNeue-Medium-Normal HelvaticaNeue-Light-Normal Fontları Acil Lazım acaba elinde olan uplayabilirmi ?
  9. O

Felipe Melo için Resim Çalışması

Resim Nekadar Başarılı Bilmiyorum Ama Size bir sorayım dedim :) Güzel olmuşmu ?
  10. O

Grafikerim İş Arıyorum

Selamun Aleyküm. 1.5 yıldır Bu işle ugraşıyorum. Son 8 aydır Türmatsanda Grafiker Olarak Çalışıyordum. Oydan Ayrılınca İstanbul Avrupa Yakasında Bir ajansda Grafiker Olarak Çalışmak İstiyorum. Maaş Fazla Önemli Degil. 18 Yaşındayım Adım Ozan Ercan. mail adresim: ozan-ercan@hotmail.com.tr...
Yukarı Alt