Arama sonuçları

1. Günay YUNUS

Selamlar grafikerler.org, en içten dileklerimle selamlıyorum sizleri. 2014'te tatlı...

Selamlar grafikerler.org, en içten dileklerimle selamlıyorum sizleri. 2014'te tatlı yorgunluklar, başarı ve sağlık diliyorum...
  2. Günay YUNUS

Özgeçmiş Çalışması 2

Nefis olmuş Aslıcım :)
  3. Günay YUNUS

Ford 2013 Takvim Posteri

@Emre Şerim Çok teşekkür ederim Emre. Evet sade anlatım içeren çalışmaları ben de çok severim :)
  4. Günay YUNUS

Ford 2013 Takvim Posteri

@Hasan DİLSİZ Teşekkür ederim :)
  5. Günay YUNUS

Ford 2013 Takvim Posteri

@Murat VARDAR Çok teşekkür ederim Murat Bey :)
  6. Günay YUNUS

Ford 2013 Takvim Posteri

@Aslı SAYILIR Teşekkür ederim Aslıcım, her fırsatta yayınlanan çalışmalarımı forumda yayınlamaya çalışıyorum :)
  7. Günay YUNUS

Ford 2013 Takvim Posteri

Teşekkür ederim güzel yorumunuz için :)
  8. Günay YUNUS

Ford 2013 Takvim Posteri

@Hümeyra Can Çok teşekkür ederim güzel yorumun için :)
  9. Günay YUNUS

Ford 2013 Takvim Posteri

Ford firması için yapmış olduğum 2013 takvimi yanında verilen poster çalışması Model: 2013 1846T E5 Avalon Çekici
  10. Günay YUNUS

İndesignda 3 sayfa dergi mizanpajı

Ellerin dert görmesin Gürhan. İlgilenen arkadaşlar için çok faydalı bir paylaşım olmuş :)
  11. Günay YUNUS

Freelancer AE uzmani araniyor

Merhabalar, ismim Günay YUNUS. Motion FX ve Color Correction uzmanlık alanlarım. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda Post Prodüksiyon Sorumlusu, Direktörlük ve eğitmenlik kariyerim mevcut. İletişim için : gunayyunus@gmail.com' dan şahsıma ulaşabilirsiniz.
  12. Günay YUNUS

...Bıdı Bıdı...

@İsmail ÇOBAN Teşekkürler İsmail Kaptan, güzel bir gün geçirmenizi temenni ederim :)
  13. Günay YUNUS

...Bıdı Bıdı...

durmak yok, bıdı bıdıya devam gençler :) günaydın alayınıza :)
  14. Günay YUNUS

Afiş Çalışması

Şık bir çalışma olmuş. Elleriniz dert görmesin
  15. Günay YUNUS

Günün Sözü...

Hüzünlü anlarımın konforunu özledim. Kurt Cobain (Nirvana - Frances Farmer will have her revenge on seattle adlı parçasından)
  16. Günay YUNUS

Rekare_Grafik Tasarımcıları Arıyor.

Mail atılmıştır. İyi çalışmalar dilerim.
  17. Günay YUNUS

Broşür Yaptırılacaktır.

Mail gönderilmiştir. İyi çalışmalar dilerim.
  18. Günay YUNUS

Polat Alemdar Ve BMW X5 Afişim [ mR.Gecit ]

Öncelikle perspektif hatalarınız mevcut. Film afişi olsun, herhangi bir afiş çalışması olsun kesinlikle kişinin imzası vs. konulmaz. Karakalem yada tablo yapmıyorsunuz sonuçta. Kişinin kullandığı tarz,yöntemler,bakış açısı onun imzasıdır. Çalışmadan ziyade öylesine yapılmış (yapılmaya...
  19. Günay YUNUS

After Effects Sallanan Yazı Denemem (Swinging Text)

Böyle bir dinamikte motion blur kullanımı çalışmanızı çok sürreal hale getirmiş ve gözü yoran bir olgu katmış. Eğer ki sürreal denemeye çalıştıysanız da motion blur ve dinamik yerinde kullanılmamış, ayriyetten hızlı. Üzerinde çalışmanız gerek. Teşekkürler
  20. Günay YUNUS

Tanıtım Filmi: Alevler Arasında Firma Logosu Sunumu

@CenkOnsoy Estağfurullah, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Ben teşekkür ederim güzel yorumunuz için :)
Yukarı Alt