Arama sonuçları

1. Günay YUNUS

Ford 2013 Takvim Posteri

Ford firması için yapmış olduğum 2013 takvimi yanında verilen poster çalışması Model: 2013 1846T E5 Avalon Çekici
  2. Günay YUNUS

Volbeat T-Shirt Çalışması

Danimarkalı grup Volbeat için tasarladığım T-Shirt çalışması. Ön ve Arka yüzü.
  3. Günay YUNUS

And Justice For Vespa / 2010 USA Nominee

2010 yılında Artvespa Amerika Adayları arasında yer alan çalışmamı an itibariyle bir dostum daha edindi :) Paylaşmak istedim :)
  4. Günay YUNUS

Soulfly - Tribe T-Shirt Çalışması

EMP Merchandise'ta satışa sunulan, Brezilyalı müzik grubu Soulfly'ın T-Shirt çalışması.
  5. Günay YUNUS

Studio Deo Logo Çalışması

İstanbul Avcılar'da bulunan Studio Deo Prova ve Kayıt Stüdyosu için yapılan logo çalışması.
  6. Günay YUNUS

In Flames T-Shirt Çalışması

İsveçli müzik grubu In Flames e yaptığım, EMP Merchandise'da satışa sunulan t-shirt tasarımım.
  7. Günay YUNUS

Günay Yunus Portfolyo

8. Günay YUNUS

Korkmaz Polat Tanıtım Çalışması

Korkmaz Polat için yaptığım tanıtım çalışması. Sürekli güncellenecektir.
  9. Günay YUNUS

Grafikerler.org İntro Denemesi

Grafikerler.Org Intro 4
  10. Günay YUNUS

Photoshop'ta Color Correction ile Sinema Görünümü Elde Etme

Photoshop'ta Color Correction ile Sinema Görünümü Elde Etme Durağan görüntü üzerinde yapılacak değişikliklerle sinema filmi görüntüsü elde etme konusunu anlattığım bir video. Faydalı olması dileğiyle.
  11. Günay YUNUS

Homer Simpson Askere giderse...

Sınırlı sayıda basılan Medal of Homer oyununun promo t-shirt'ünü internette bulmama rağmen stoklarda bitmişti. Ben de baka baka illustrator'da çizdim. Ve böyle bir hal aldı :) Orjinali ve benim yaptığım sırasıyla...
  12. Günay YUNUS

Grafikerler.Org Maskot Tasarımı

Grafikerler.Org Maskot Çalışması :)
  13. Günay YUNUS

Grafikerler.Org Intro lar

Grafikerler.Org için hazırlamış olduğum intro çalışmaları
  14. Günay YUNUS

Grafikerler.Org Converse Tasarımı

Grafikerler.Org için hazırlamış oldğum Converse tasarımı
  15. Günay YUNUS

Avrupa yakası/ Deneyimli grafiker

Merhabalar, Televizyon, Post Prodüksiyon, Reklamcılık ve Yayıncılık sektöründe 10 yıllık dönemsel projelerde ve kadrolu olarak tecrübem mevcuttur. Jenerik tasarımı, Color correction, dijital kurgu uzmanlık alanlarımdır. Yayımlanmış çalışmalarımın bir kısmını...
  16. Günay YUNUS

Çektiğim bazı fotoğraflar

Çektiğim bazı fotoğraflar :)
  17. Günay YUNUS

3Dconnexion SpaceMouse Pro

3D programlarını kullanan kişiler özel olarak tasarlanmış bir mouse piyasaya çıktı. Türkiye'de ne zaman çıkar bilmiyorum, yıllardır Wacom kullanan biri olarak şahsen ilgimi çekti bu ürün. Şematik yapısı VTR (Video Tape Recorder)'a benziyor. Fiyatı biraz pahalı geldi, sanırım bu ürünü ilk çıkaran...
Yukarı Alt