Arama sonuçları

1. yunusbaligi

background

LCD ekranda bulanık ve genişlemiş gözük mesin?
  2. yunusbaligi

Hangi Renk ? ( Ben Karar Veremedim)

ama bi problem var! renkten çok www.3dsinema.com yazmışsınız ya, o yazı hemen altındaki turuncu temayla birleşmiş pek hoş görünmüyor...
  3. yunusbaligi

bungalov power logo

Doğrusu bana kalırsa asıl problem 1. resimdeki Harflerin hepsinin yansıması yere düşerken birtek V harfinin başındaki Dokunun yansıması yere düşmemiş bana kalırsa Kırmızı dokunun görüntüsünü bozmaması için yaptınız ama dikkat edenin hoşuna gitmeye bilir!
  4. yunusbaligi

Dünya Kültürleri'nin Buluşması ve Konser Afişi Çalışmam

Amatör bi bakışla benim yorumum Gayet ferah ve güzel bakmaya deyer bi görünüşü var insanı daraltmıyor Şahsen ben görsem bakardım... Ama bu söylediklerim üsteki için geçerli Alttakinde ise gri renkler biraz şu genç havasını parti havasını yok etmiş Geçerken dönmem bile...
  5. yunusbaligi

İnanılmaz basit bir çalışma hatta anlatılamıyacak kadar basit bir çalışma pixel pixel avatarımı ben düzenledim program yok sadece paint :rolleyes: En kötü yorumlara açıktır !
  6. yunusbaligi

web sayfası tasarımı

Bana kalırsa başlık mı? emin deyilim yansıma biraz fazla kaçmış!
  7. yunusbaligi

Kurumsal Hosting Firması İçin Web Arayüzü 2

Biraz sert bir açıklama olcak ama ..... İyi emek harcanmış renk düzenide iyi Ama günümüz sitelerin çoğu gibi göz yorucu ve bayat bir tasarım...
  8. yunusbaligi

Kişisel Site Tasarımı

Güzel fikir ama parçalar birbiriyle çok uyumsuz olmuş... Karelerden bağsediyorum...
  9. yunusbaligi

mert photograpy web

Çoğu hatayı belirten bir fotoraf hazırladım acaba nasıl yollıya bilirim bu sayfaya yorum olarak ?
  10. yunusbaligi

süt reklamı (muhteşem)

Evet güzel olmuş ama tek bi sorun var! Bence altına süt reklamıdır yazmalısınız...
Yukarı Alt