Arama sonuçları

1. Murat Güler

Konsol

İnternette görüp beğendiğim bir konsolu modelledim. Önce bir adet studyo render sonra ise bir sahne içinde render aldım. Umarım beğenirsiniz. 3Ds Max 2014, Vray 3.0 ve Photoshop
  2. Murat Güler

Mini speaker

Daha önce Volkan hocanında modellediği mini speaker'ı bende modelledim ve render aldım. 3Ds Max 2014, Vray 3.0 ve Photoshop umarım beğenirsiniz
  3. Murat Güler

Dövüşçünün rüyası

3D'ye nie gönül verilir neden sevilir aşağıdaki videyu izleyin derim. İlk video da kısa animasyon ikincisinde ise Makin g of ksımı, yani yapım aşamaları gösterilmiş. İyi seyirler
  4. Murat Güler

Gitar ve salon

Merhaba arkadaşlar 3D max, Vray ve Photoshop kullanıldı.
  5. Murat Güler

Ahşap Tren

Zdepti öğrenmek için yaptığım Tren çalışmam. 3D Max+ Vray ve Photoshop kullandım. Umarım beğenirsiniz.
  6. Murat Güler

Tetris

Ne modelliyelim diye düşünürken birden aklıma geldi. Ufak tefek sorunlar oldu bittikten sonra gördüm onlarda nazar boncuğu olsun. 3Ds Max, Vray ve Photoshop
  7. Murat Güler

Kitaplık

Kitaplık çalışmam, bir resimde gördüm hoşuma gitti modelledim 3D Max, Vray ve Photoshop.
  8. Murat Güler

Banyo

Herkese merhaba can sıkıntısından yaptığım bir çalışma. 3D Max 2013, Vray ve Photoshop
  9. Murat Güler

Çalışma Masası

3D Studyo Max + Vray ve photoshop umarım beğenirsiniz.
  10. Murat Güler

Yıllık Plan İsteği

Elinde yıllık Plan olan var mı? Vektör hali lazımda.
  11. Murat Güler

TV Ünitesi

3D Max + Vray ve Photoshop umarım beğinirsiniz.
  12. Murat Güler

Desteğe ihtiyacım var!!!!

Herkese merhaba arkadaşlar 2 ay önce katıldığım tshirt yarışmasının oylaması açılmış sizden isteğim aşağıdaki linkte resimde gösterdiğim yere benim çalışmama vote vermeniz. https://apps.facebook.com/promotionshq/contests/297147/voteable_entries/60862657
  13. Murat Güler

Avidya Logo

Kendi işlerimin yoğunuluğundan pek dışarıya iş yapamıyorum lakin gelincede hatır rica birşeyler karalıyorum. Geçenlerde bir bayan aradı dedi ki Murat bey bizim bir logoya ihtiyacım var gelin bir görüşelim. Gittim. Firmanın ismi AVİDYA Yoga Merkezi. Başladık konuşmaya hanım efendi konuşmaya...
  14. Murat Güler

Oyuncak Tren

3d max ve Keyshot umarım beğenirsiniz. Uzun zamandır birşeyler karalamıyordum.
  15. Murat Güler

Grafikerden Banyo

Herkese selam. Referans resme bakarak modellediğim banyom bitti. Uzun zamandır çalışma paylaşmıyordum. 3D Max + Vray ve Photoshop Umarım beğenirsiniz. PSli halleri
  16. Murat Güler

3D Max Dersleri

3dsmax Vray Autocad Görsel Eğitim Setleri, 3ds max dersleri, Vray eğitimleri ve dersleri, İes ışıklandırma dersleri, Mentalray Dersleri, Kaplamalar ve bedava 3dmax Hazır modelleri, 3dsmax 2012 kursları, Vray tutorials, Render dersleri, video tutorials, Modelleme Dersleri, 3d ders, 3dmax kursu ve...
  17. Murat Güler

Bu soğuklarda iyi gider

3D max, Vray ve Photoshop Kaplamalr için tekrar teşekkürler Kerim
  18. Murat Güler

Tren

Herkese merhaba, Tam 20 günlük modelleme çalışmam bitti. İşten artan küçük zaman dilimlerinde Digital Tutors'ın dersini izleyerek yaptığım tren çalışmam. Aslında kompozit yapmıştım ama makine 3 ker çakılınca sinirlenip kompoziti sildim ve Stdudyo render alayım dedim. Umarım beğenirsiniz...
  19. Murat Güler

WD Harddisk

Yeni aldığım hard diskimi modelledim umarım beğenirsiniz. 3D Max + Vray + Photoshop ve Keyshot
  20. Murat Güler

Öğlen Saatleri

Herkese merhaba internette gördüğüm bir resimden yola çıktım. Orjinali biraz boştu bende kendi modellerimden yerleşterdim. Umarım beğenirsiniz. 3D Max + Vray ve Photoshop
Yukarı Alt