Arama sonuçları

1. F

pdf dosyalarını kitap gibi çıkarmak

hocam başka bişey buldum deneyemedim ama umarım budur Bunun için Dosya > Sayfa Yapısı bölümüne girin. Orada "Sayfalar > Birden fazla sayfa" yazan kısımdan "Katlı Kitap"ı seçin. Buna göre çalışmanıza dönün ve sayfa kontrolü yapın. Sayfa numaraları verin. Ayarlamaları yaptıktan sonra Dosya >...
  2. F

hocam buldum sanki bişeyler sayfa dizilimini yapacak programları. aşağıdaki programlar herhalde. Adobe Indesign QuarkXPress v8.5
  3. F

abicim derdimi anlatamadım galiba. A4 kağıtlarından dergi yapıldığını düşünün. mesela 30 A4 kağıdını ikiye katlayın. sayfaları çevirdiğiniz zaman normal bir dergi sayfalarını çeviriyormussunuz ggibi ve sayfa numaraları da 1,2,3,4,5... diye gitsin. normal dir dergi veya kitap gibi. bunu...
  4. F

herkese merhabalar doğru adreste miyim bilmiyorum ama bende pdf kitap dosyalar var ve bunları kitap halinde basmak istiyorum. ancak A4 kağıdını ikiye katlayarak ve ortadan zımbalayarak kitap hazırlamak istiyorum. mesela dergiler nasıl hazırlanır, sayfalar nasıl dizilir onun gibi bişey hazırlamak...
Yukarı Alt