Arama sonuçları

1. W

tasarımda özel bir görünüm

Teşekkürler Gürhan demek istediğim Buydu ama araştırdım gördümkü ps cs5 ile resimleri buna benzer çizgi formatına dönüştürmek kolaymış ama. Vidyoda ki olurunu bilmiyorum.
  2. W

Ben şey diyorum aranızda cs5 ile deneyen oldumu? muhtemelen sadece bir efekt uğraş gerektirecek birşey olsa vidyo şeklinde yapılamaz. Reklamlarda bile benzer şeyler çıktı çünkü.
  3. W

merhaba arkadaşlarım şöyle bir şey gördüm. bir resmi bu şekilde nasıl yapabiliriz. Yani resimde gördüğünüz adam resmi (tony stark işte ) hatta bu şekilde videoya uyarlayanlar bile oldu.(sanırım vadafonun reklamında yaada garantinin) ben photoshop cs4 kullanıyorum ama cs5 ile gelen bir...
  4. W

İndesign PDF yaratma

bunu burda sormak yerine google translate de anlamlarını öğrenebilirdin. anlamlarına göre hangisinin yüksek kaliteyi sağladığınıda bilmiş olurdun ayrıca tek tek hepsini çıkararakta sonucu görebilirsin ama ben herzaman high quality yapıyorum gayet iyi.
  5. W

Lavinia Dergi kapağı

kültür dergisine göre uyumsuz orada görünen fotoğraf ünlü hacker grubu olan anonymous'a ait.
  6. W

Dergi tasarımım (izlenimleriniz benim için önemli)

@muge sayar aslında evet ilk tasarıma güzel denemez ama 3.de söylemiş olduğunuz gibi dağınıklık var.Çok büyük bir yanlış yaptığımın farkına vardım.Zaten arkaplan dağınık olmasına rağmen kullandığım font ise bunu iyice açığa çıkardı ve tamamen bir gürültü oluştu. :D Diğer tasarımlarımıda...
  7. W

@snsiz Bencede dahada anlaşılır ama ben kapak olarak fazla sade ve abartısız görüyorum. Bunuda kapaktan sonra gelen 1.sayfa olarak dergide değerlendirmeyi düşünüyorum. Hayrettin olaya biraz renk katmış sanki onun ağzından dinler gibiyiz... zaten derginin açılış konuşmasını bunun üstüne...
  8. W

@mstfa evet :D şimdi anladım yanlış tasarımlar yapıyorum ama bunu neden yaptığımda çok açık. Sunmak istediğim dergi için belirlediğim bir konu yok. Oyüzden önüme gelen tasarımı yapıyorum. İlk önce dergime bir konu bulmam gerekiyor ama ne dergisi olmalı? ne kadar seçeneğim olduğunu...
  9. W

evet bende daha iyisini yapanba kadar uğraşırım. farklı olduğunu hissetmem lazım ama bunu için eleştiriye ihtiyacım var. açıklarımı söylersen yardım etmiş olursun :D Bu da diğer bir tasarım ama buda pek içime sinmedi
  10. W

4 Farklı etiket Çalışmam

@Kerim ÖKSÜZ resmin üzerine ve açılan yeni sayfaya da tıklayıp daha detaylı inceleyebilirsiniz.
  11. W

Hmm teşekkür ederim ama bende ikincisini pek beğenmedim. Bir tane daha kapak çalışmasına başlasam iyi olacak :D
  12. W

Ben .pdf formatında sanal dergi yapmak istiyorum. İlk deneyimim olduğu için tereddüte kapıldım ve danışmak istedim.Derginin konusunda ne yapmam gerektiğini bulamadım.Rica etsem sizce ne tür konular olabilir. Ayrıca dergi içeriği hakkında ne tür bir politika izlemeliyim. kapak Resmi...
Yukarı Alt