Arama sonuçları

1. art design

Yaralı Kurt Resmi (Photoshop çalışmam)

güzel başarılı bi çalışma.bunun için liqufy efektini kullanmanızda yetreli olur.
  2. art design

Araç giydirme...

Tİpografİde Sorun Var Bencede.daha Perspektİfelrİn Eksİk.renkler Çok GÖze Batiyor.bİras Fluu Olmali.ama İlk Deneyİme GÖre BaŞarili
  3. art design

Araç giydirme...

AraÇ Gİydİrme Programina İhtİyaciniz Yok Photsoshop Bu İŞ İÇİn En GÜzleİdİr.sadece Magnettİk Lassoyla SeÇİm Yaipi Desenlendİrebİlİrsİnz.basİt İŞlmdİr
  4. art design

afiş tasarımı

Satrol ArkadaŞim Evet MÜŞterİ HerŞeyİ İster Hatta Tasarimda Bİ MÜddet Sonra Ona Gel Ben Kalkiyimsen Otur Yap Dİyeİsn Gelİr:)ben Grafİk Tasarimci Ve EĞİtmenlİk Yapiyorum.her Zamanda Tasarimlarini EleŞtİrm İsterİm.bu ÇaliŞman Bence Çok BaŞarili Sadece Yazi Rengİnde Daha Canli Bİ Ton SeÇmelİsn...
  5. art design

Benim 1 kaç Desenim :)

Bence Gayet BaŞarili OlmuŞ Yaraticilik Var Temelİnde ÇaliŞmanin Bİ Tasarimci Ve EĞİtmen Olarak Çok BeĞendİm BaŞarilarini Devamini Dİlerİm ArkadaŞalr Bu Arad Benden Yardimİsteyebİltsİnİz Grafİksel ÇaliŞmlarinisda
  6. art design

Birinin yüzüyle oynama ( resimli anlatım )

ArkadaŞlar Ben Sİze BÜtÜn Grafİk ÇaliŞmlarinda Yardmic Olabİlrİm Ban Sorabİlrsİnİz EĞİtmenlİk Yapiyorum.yeterkİ Bana Ders Notu Yollayin:)
  7. art design

Merhaba Ark

:Dçok teşekkür edeirm ama cvplarımı daha alamadım
  8. art design

indesign ve quark ders notları lazım

arkadaşlar ben ankara yaşıyorum grafik ve web tasarımı öğrtemneliği yapıyprum özel bi kursta sizden ricam bana biri indesigne ve varsa Qarkexspress ders notlarını gönderebirmi mail adresim .......... acilen ihtyacım var öğrencileirme ders notu vermem gerekli ebn kafadan anlattımda ellrinde not...
Yukarı Alt