Arama sonuçları

1. tguner

Grafiker / İstanbul

ilan günceldir..
  2. tguner

Grafiker / İstanbul

Şehir: İstanbul / Küçükçekmece Program/Seviye: Adobe Photoshop : (iyi) Adobe Illustrator : (İyi) MS Office Programları : (Çok iyi) Adobe InDesign : (İyi) Macromedia Freehand : (Çok iyi) Macromedia Dreamweaver : (Az) Microsoft Front page : (Orta) İş deneyimi ve içeriği:El Reklam Ajansı...
  3. tguner

Grafiker - İstanbul

Akdeniz Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü mezunuyum. Ajans deneyimim ve matbaa bilgim var. Grafik tasarım konusunda daha çok ilerleyebileceğim, kendimi daha fazla geliştirebileceğim ve kalıcı olabileceğim bir yer arıyorum. İlgilenenlere CV'mle birlikte portfolyomu gönderebilirim...
  4. tguner

Yetiştirilmek Üzere

ilanınızla ilgileniyorum Cv'mi yolladım teşekkürler.
  5. tguner

Yetiştirilmek Üzere Yardımcı Grafiker - İstanbul

İstanbul-Avrupa yakasında ikamet etmekteyim. Akdeniz Üni. Grafik tasarım bölümünden yeni mezun oldum. Her grafik işlerini yapma konusunda bilgi sahibiyim fakat yeterli olmadığımı düşünüyorum. Bu nedenle, yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak girebileceğim bir iş arıyorum. Matbaa ve...
  6. tguner

ilanım şuan günceldir...
  7. tguner

Freelance Dekupe

Her türlü fotoğraflarınız en detaylı şekilde hiçbir bozulma olmadan dekupe edilir. tuuba.guner@hotmail.com
  8. tguner

iş arayışım sona ermiştir. teşekkürler.
  9. tguner

İstanbul Avrupa Yakasında ikamet etmekteyim. Akdeniz Üni. Grafik tasarım bölümünden yeni mezun oldum. Her türlü grafik işlerini yapabilirim ama yeterli olmadığımı düşünüyorum. Bu yüzden kendimi geliştirmek için yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak girebileceğim bir işte çalışmak...
Yukarı Alt