Arama sonuçları

1. Ömer Çelik

Süpper Web2.0 yazı (değişik) Yabancı siteden Çeviridir.

YapanLar Çalışmasını buraya eklerse memnun Olurum...
  2. Ömer Çelik

Bu Fontu ismini bilen varmı?

Bu font lazım ismini bilen varmı acil??
  3. Ömer Çelik

Yazınıza Işık Efekti vererek animasyon oluşturma

İlk Önce İstediğimiz Boyutta resmimizi açalım ve Yazımızı yazalım ... sonra yeni layer oluşturup Line Tool la yukarıdan aşağıya 5 px li çizgi oluşturalım ve blending options tan outer glow seçip ikinci resimdeki hale getirelim ve Blend,ing optionstan çıkalım sonra CTRL + ALT+ G ye...
  4. Ömer Çelik

Windows Vista pencere Yapımı

1-İlk olarak istediğimiz bir arkaplan resmi ile istediğimiz boyutta bir sayfa açıyoruz. 2-Daha sonra Rounded Rectangle Tool'u alın ve yumuşaklığı 5 piksel olarak ayarlayın. 3-Şimdi yukardaki işlemleri yaptıktan sonra açık gri renkte bir dikdörtgen oluşturun. 4-Daha sonra...
  5. Ömer Çelik

İlk logo Çalışmam (Tff)

Geçen Hafta Tff nin logosu birşeyde lazım olmuştu bendede yoktu. internettede şöyle güzel bulamadım . ensonunda bu logo ya bakarak Bu Logoyu çizdim : Ay ve Yıldız Dışında Herşeyi bana ait PhotoshopCS2 Kullandım futbol topunu benzetemedim tam :o Yorumlarınızı...
  6. Ömer Çelik

Yeni Çalışmalarım

1- 2- 3- 4- Yorumlar:cool::cool: Her türlü yoruma açığım :D tüm yorumlarınızı dikkate alıcam Not:Hepsi photoshopla yapılmıstır
  7. Ömer Çelik

Bu Forntları bulan varsa lütfen göndersin

formadaki yazı fontu Birde; bulan veya bilen varsa lütfen göndersinbu fonları nereye girdimse bulamadım çok özür diliyorum konuyu 2 kez açmışım buda diğeri Formadaki font arıyorum
  8. Ömer Çelik

Bu Resmi Corelde Çizecek varmı acil

Allah rızası için acil çizecek olan varsa çiziversin Allah rızası için :confused::confused::confused:
  9. Ömer Çelik

Banner Çalışması

İstek üzerine yaptığım banner çalışması..iyi yada kötü yönde yorumlarınızı bekliyorum site sahibi bu tasarımı seçtiler diğer tasarımlarıda atmak isterdim ama silmişim yanlışlıkla:o
  10. Ömer Çelik

Paintte yaptığım logo çalışmam

Hiç bir şekilde yardım almadan painte yapılmıştır..Yorumlarınızı bekliyotum :) I love you Photoshop I love You Coreldraw
Yukarı Alt