Arama sonuçları

1. deli_dus

Tekstil Aksesuar Firmamıza Grafiker

Taş dizayn yapmıyoruz metal düğme,metal aksesuar, polyester düğme ve deri aksesuar yapıyoruz.
  2. deli_dus

Günceldir.
  3. deli_dus

Yenibosna'da tekstil aksesuar alanında faaliyet gösteren şirketimize bay grafiker alınacaktır. CorelDRAW kullanabilen Tasarım yönü güçlü İş takibi yapabilecek Bay grafiker aramaktayız. İlgilenenlerin: hedef_aksesuar@hotmail.com adresine cv göndermeleri rica olunur...
  4. deli_dus

kontürleri birleştirme...

@esmakarapinar Shape Tool(F10) aracı ile çizgiyi komple seçin daha sonra yukarıda bulunan convert to curve aracına tıklayın artık çizgileri istediğiniz gibi bükebilirsiniz. yalnız biraz el pratiği isteyen bir işlem ilk başlarda zorlayacaktır kolay gelsin
  5. deli_dus

corelde makro çözümleri

Arkadaşlar bu konuyla ilgili konu açmıştım ama kimse ilgilenmedi makrolar gayet iyi çalışırken iki hafta kadar önce hata verdi ve o günden beri çalışmıyor. visual basic hatası alıyorum yardımcı olabilecek var mı?
  6. deli_dus

Banner tasarımı yapıcak arkadaşlar aranıyor

Yardımcı olabilirim knbilisim@hotmail.com
  7. deli_dus

Internet Onlineradyo

Mail gönderildi.
  8. deli_dus

Wordpress Tasarimci araniyor

Mail gönderildi.
  9. deli_dus

trabzonspor formasi arkasinda taraftar 12 yazili bir calisma yaptirmak istiyorum

İlanla ilgileniyorum knbilisim@hotmail.com
  10. deli_dus

Makrolar Çalışmıyor

İyi günler arkadaşlar Corel' makro çalıştırdığımda visual basic bhatası alıyorum Sorunum ne olabilir?
  11. deli_dus

Resime logo eklemek

Bilgi için teşekkür ederim..
  12. deli_dus

Resime logo eklemek

Cevap için teşekkürler. Yalnız resimler layer olarak değilde iki ayrı sayfada açılmakta. bunu nasıl düzeltebilirim
  13. deli_dus

Resime logo eklemek

Arkadaşlar Corel'de yaptığım logoyu Photoshop'ta resmin köşesine yerleştirmek istiyorum. yardımınızı bekliyorum Teşekkürler
  14. deli_dus

CorelDRAW X6 Çıktı....

@Kürşad Çakır İlginize teşekkürler
  15. deli_dus

CorelDRAW X6 Çıktı....

X5 sürümünde Serigraf filmine baskı aldığımda renkler tramlı çıkıyordu bende bu sorunu halledemediğim için X4 kullanıyorum aynı sorunu X6da da yaşadım malesef
  16. deli_dus

CorelDRAW X6 Çıktı....

Demoyu kurdum herşey güzel görünüyor. Corel'i canı gönülden tebrik ediyorum
  17. deli_dus

Kroslarda sapma

@Kürşad Çakır yanlış yazmışım özür dilerim sapma 1mmdir. deneme amaçlı a4 kağıda yazdırdım bişey değişmedi cvp için teşekkürler.
  18. deli_dus

Kroslarda sapma

Otomatik kros atıyorum. (tiler.gms) Elle koyup denedim değişen bişey olmadı. Serigraf filmine yazdırıyorum. Samsung yazıcı kullanıyorum. Kayıtlar cdr formatta
  19. deli_dus

Kroslarda sapma

Öncelikle herkese meraba Benim sorunum son günlerde kroslarda sapma yaşıyorum. Sağ taraftaki kroslar doğru ölçüdeyken sol taraftakilerde 1mm sapma oluyor bilgisayardan kontrol ettiğimde düzgün görünüyor ama çıktı aldığımda sapma oluyor acil yardım bekliyorum. teşekkürler :allalla:
Yukarı Alt