Arama sonuçları

1. O

BAskı Öncesi Nelere dikkat etmeliyim ?

arkadaşlar teşekkür ederim. biz edebiyat kültürsanat dergisi çıkarıcaz bu kompsete uygun türkçe karakterli font önerisi yapabilirmisiniz ? (sade olması taraftarıyım)
  2. O

BAskı Öncesi Nelere dikkat etmeliyim ?

merhaba arkadaşlar A4 boyutunda 48+4 dergi çıkarmayı düşünüyoruz ben bunu adobe ındesıgn de çalışmaya başladım fakat aklımda bir kaç soru işareti var sorularımı tek tek yazayım cevaplayabilirseniz sevinirim. A4 dergi için yazı en az kaç punto olmalıdır ve genel olarak hangi fontlar uygun...
  3. O

a-4 300 ile 500 adet dergi teklif

merhaba 300-ile 500 adet 32 sayfa dergi fiyatı istiyorum kapaklar 200 gr renkli iç sayfalar saman kağıt ta olabilir 115 gr mat kuşe de olabilir ikisinin fiyatınıda ayrı almak isterim .
  4. O

Grafik Tasarım Kursu Arıyorum

arkadaşlar grafik tasarımı iyi bir şekilde öğrenmek istiyorum bunun içinde eğitim almak istiyorum bilge adam ve mıcrosis e gittim bilge adam 6000 tl fiyat çıkardı microsis 1300 tl bu kadar fazla fiyat farkı var. grafik tasarım kursları hakkında önerilerinizi bekliyorum istanbul içersinde olması...
  5. O

Font istek

peki bunu bulabileceğim bir site önerebilimisiniz?
  6. O

Font istek

merhaba iyi geceler radikal gazetesinin fontunu bilen varmı??? özel bir font ise nasıl temin edebilirim ????
Yukarı Alt