Arama sonuçları

1. Aslı ASLAN

Buyrun BAKALIM.... :)))))

Evet arkadaşlar... Kız arkadaşınız, Erkek Arkadaşınız Kocanız , yada Karınızın cep telefonunda onun eski sevgilisinin (Ve onu gerekten eskiden çok sevdiğini değer verdiğini bildiğiniz birinin) mesajlarını buldunuz.. Sonra Araştırdınız, soruturdunuz onu hala unutamadığını e görüştüklerini...
  2. Aslı ASLAN

Yoğun Katılım Bekliyorum..

Hayat bize hepimizin de bilmdiği gibi çoğu zaman adil davranmıyorr.. O yüzden basen yaptıklarımız bazen de yapamadıklarımız vicdanımızı durmadan didikler.. :( Yok olduğunu iddia edenler mutlaka olacaktır. Ama ben kesinlikle inanmıyorum olmadığına... Yaptığınızdan ya da yapamadığınızdan ...
  3. Aslı ASLAN

PANORAMİK fon..

arkadaşlara bana acil panaromik fon lazım yardımcı olabilirmisiniz...:confused:
  4. Aslı ASLAN

Logo tasarım programları.,.........

logo tasarımında kullanılan AAA haricinde bir tasarım programı bilen arkadaşlar varsa ve bana yardımcı olabilirlerse sevinirim..:D
  5. Aslı ASLAN

SERİGRAF bilenler...

merhaba arkadaşlar .. serigra baskı yapım sırasında ... kullanılacak logonun ya da resmin baskıya hazır hale getirilebilmesi için kullanılarn özel bir program varmı acaca varsa nedir nasıl kullanılır yoksa bu işlemi logoyu yada resmi çizgiel hale getirmek için nasıl bir yöntem kullanılır...
Yukarı Alt