Arama sonuçları

1. forum99

Responsive kodu yardım acil

merhaba Responsive siteleri bilirsiniz. yapılan web tasarıma "responsive" kodunu ekleyip mobil ve tablet cihazlara uyumlu hale geliyor. ben "adobe İndesing" hazırladığım tasarımı otomatik olarak html5 e çevirip dreamwaver da düzenlemeleri yapıyorum. Fakat responsive kodlarını nereye nasıl...
  2. forum99

Grafiker ve Grafik Yardımcısı-yayın sektörü ve digital ajans

Şehir: İstanbul - avrupa yakası Aranan Şehir: İstanbul Program/Seviye: Photoshop :İyi InDesing :İyi ıllustrator :İyi css-html : bilgim var İş deneyimi ve içeriği: 2 yıllık iş deneyimi. 1 yıl freelance Çalıştığım süre içeresinde, farklı sektörlere hitap eden yayın grubu ve...
  3. forum99

Web Hosting Platform Seçimi ?

Merhaba arkadaşlar.şimdi hosting alıcam ama kafam karıştı.Bu konularda amatörüm biraz. bende php hazır dosyalar var.bu php dosyaları cPanel ile atıp yöneticem. windows mu yoksa linux hosting seçmem lazım.Yardımcı olurmusunuz. Birde linux host alsam windows yada mac pc lerde çalıştırabilirmiyim...
  4. forum99

Tablet Cihazlar İçin interaktif dergi tasarımı-Developer

Merhaba arkadaşlar. Tasarımı hazır dergi için, tablet cihazlarda yayına hazır hale gelmesi için developer arayışımız var. Aşağıdaki örneklerde olduğu gibi yazılım hazırlaya bilecek ve bunu app market ve android marketlerde yayınlayabilecek developer. Talep ettikleri fiyat ile iletişime...
  5. forum99

HTLM5 ile digital tablet dergi yayını

Merhaba arkadaşlar benim öğrenmek istediğim html5 ile tablet cihazlar için dergi yayını yapmak.Tasarımı html5 ile yaptık diyelim. Bu tasarımı ios ve android de nasıl yayınlayabiliriz.
  6. forum99

Yetiştirilmek Üzere Yardımcı GRAFİKER-İstanbul

Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: • İndesign-çok iyi • İllüstratör-çok iyi • Photoshop-iyi • Corel-iyi • Freehand:iyi •Adobe Muse:iyi •Fireworks:iyi •Flash: orta İş deneyimi ve içeriği: Üniversitede grafik tasarım eğitimi gördüm. Yeni mezunum...
  7. forum99

Yetiştirilmek Üzere Yardımcı GRAFİKER-İstanbul

Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: • İndesign-çok iyi • İllüstratör-çok iyi • Photoshop-iyi • Corel-iyi • Freehand:iyi •Adobe Muse:iyi •Fireworks:iyi •Flash: orta İş deneyimi ve içeriği: Üniversitede grafik tasarım eğitimi gördüm. Yeni mezunum...
Yukarı Alt