Arama sonuçları

1. seluvenin

Dergi kapağı çalışmam

Güzel bir çalışma yapmışsın. ama bir kaç küçük detayı dikkate alırsan çok daha güzel birşey ortaya çıkacağından emin olabilirsin. 1. Önce Logo kenarlarında ay yıldız logonun conturlarına yapımış. logonun çevresini biraz geniş tut. ve yazılar logode her ölçüde belirgin okunacak şekilde ve...
  2. seluvenin

Showreelim-animasyon ve hareketli grafik

güzel olmuş. beğendim.
  3. seluvenin

Resim programı

keşke daha açıklayıcı bir yazı yazsaydın. pek bişey anlamadım. bu sadece kişinin kendi resimlerini bir yerde toplaması. yani o kadar zor birşeyd eğil. paint programı ile bile yapabilirsin.
  4. seluvenin

Exert Technology Kurumsal

Fatih gerçekten çok başarılı olmuş. hakkaten sadece şu kare içindeki e harfi biraz nasıl söyliyim. yalnız kalmış yaa, şöyle onun kenarlarından "X" harfini bir yapsan nasıl olur acaba? bir dene istersen?! bu taslak gibi
  5. seluvenin

Kartvizit deneme 1

Demet hanım, bence kendini boş yere üzüyorsun. hiç üzülme. 1. Özellikle bir çalışma yapmadan önce onu kafanda canlandırıp bir kağıda çizersen, daha güzel ve bazen aklındakini unutma ihtimaline karşı iyi olur. 2. Yapacağın şeyin ölçüsünü önce yapman lazım. Kartvizitse eğer, 9x5 sm iyidir. 3. Alp...
  6. seluvenin

Bayraktarlar karvizit çalışması - 2014

güzel. beğendim. sadece ve hoş olmuş. ellerine sağlık.
  7. seluvenin

Adobe photoshop ile yaptığım ilk film afişi tasarımım

ilk çalışman olmasına rağmen çok başarılı olmuş. tabi profesyonel olarak baktığımızda hata bulmak istersek, illa ki buluruzu. ama hata bumamak niyetimiz varsa, da gözü önünde belirgin hataların da olduğu kesin. mesela sol köşede ki kızın saçlarının üst kısmını tek çizik gibi kesilmiş, belli ki...
  8. seluvenin

ultra-mega mock-ups set 2,6 GB. / böylesi konuşulmadı bile...

emeğine sağlık kardeş. bu rar klasörün şifresi ne?
  9. seluvenin

Aytekin Giyim Kartvizit Çalışması

kusura bakma ama hiç olmamış :)
  10. seluvenin

Quick Banner Çalışması (LBanner)

süper olmuş... roll-up bannerlerini yapmayı çok severim. tasarım güzel olunca çok şık duruyor hakkaten. ellerine sağlık.
  11. seluvenin

Adriana Lima resmi lazım arkadaşlar

@zynp zeynep hanıma aynen katılıyorum. google görsellerde boyut ayarlaması yaparsan çok fazla resim bulursunda, ama giyinik bulman biraz zor olucak tabii, Kadın dünyaya çıplak gelmiş, giyinmeyi adet edinmemiş galiba :)
  12. seluvenin

Afiş çalışması, nasıl olmalıdır?

çok faydalı oldu hocam.
  13. seluvenin

bir kac afisim.

3. tasarımı çok beğendim özellikle. hepsi güzel ama.
  14. seluvenin

KUZEY-GÜNEY Dizisi Afiş Çalışmam

kusura bakma hiç beğenmedim.
  15. seluvenin

sınav broşürü

1. 6 genlerin içindeki yazılar içine tam ortalanmamış. 2. aşağıda kullandığın hediyelerin kenarlıkları gereksiz bence ve tasarımın bütün kenarlıkları beyaz, neden onu farklı renk yaptın bilmiyorum. 3. 1.2.3. yazdığın yazı ölçüsü ile sabah ve öğle oturumun yazı boyutu farklı gibi. daha sadece...
  16. seluvenin

Can Sıkıntısıyla ortaya çıkmış bir çalışma

1. kola şişesindeki desenler tam oturmamış üst ve alt taraftan boşluklar var. 2. çok fazla yazı fontu kullanmışsın. 3. çanta ve gömlek yan yana güzel tamamda, perespektif sorunu var. bir tam karşıdan bir sol köşeden çekilmiş ve ikisi de yan yana?! :)
  17. seluvenin

Bölüm Pikniği Afişi

Geleneksel Böte Pikniğinin konturları var bence, olmasa daha hoş olurdu.
  18. seluvenin

Erosima Poster Çalışması | Sedat Gül

2. tasarımı daha çok beğendim. süper.
  19. seluvenin

Grafik Çalışmalarım

hocam çok karışık ve yorucu valla. renkleri keşke çok sade tutsaydın.
  20. seluvenin

Senol Uzman

bu kim ki? :)
Yukarı Alt