Arama sonuçları

1. seluvenin

Bilgi Desteği

Arkadaşlar A4 formatında bir catalog hazırlamam gerek. 100 sayfalık. Adobe Indesign ve CorelDraw programlarini biliyorum. ama bilmediğim konu Kataloğu sayfa olarak nasıl hazırlayacağım? yani sırasıyla mı hazırlamam gerek yoksa çapa gidecek şekilde mi hazırlamam gerek? ben sayfa sayfa...
  2. seluvenin

"doğuş inşaat azerbaycan" logo çalışması

Şirket ismi: Doğuş İnşaat (Azerbaycan) Logo için yorumlarınızı bekliyorum. teşekkürler.
  3. seluvenin

Tasarım yardımı

arkadaşlar bir tasarım teklifi aldım. resmi koyucam. İ harfini tasarladım ama arka plandakı parlaklığı bir türlü corel programında yapamadım. bunu yapma konusunda bilgisi olan varmı? yapamadım ben . yardımcı olursanız çok sevinirim.
  4. seluvenin

"VA Design" Logo Çalışması

İsmim: Vasif Alibeyli arkadaşlar kendi logomu tasarladım. ismimim baş harflerini kullanarak basit ve sade olduğunu düşündüğüm bir logo. sizlerin de fikirlerini ve yorumlarınızı bekliyorum. teşekkürler.
  5. seluvenin

Corel Activation Yardımı!

arkadaşlar bi konuda yardımınıza ihtiyacım var. ben CorelDrav X6 kullanan biriyim. uzun müddet corel kullandıktan sonra bir kaç gündür coreli bilgisayarım açmıyor. Error38 veriyor. yeniden activasiya etmem gerekiyormuş. sorun şu ki...
  6. seluvenin

"Ofis alemi" Ltd için Logo tasarımı

arkadaşlar hepinizin iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum. gerekli gereksiz neler var.
  7. seluvenin

Ofis Alemi "Catalog" Kapak çalışması

Arkadaşlar kapakla ilgili yorumlarınızı bekliyorum.
  8. seluvenin

Flayer çalışması.

yorumlarınızı bekliyorum. ben azerbaycanlıyım. bu yüzden yazılar Azerice.
Yukarı Alt