Arama sonuçları

1. Esra Ertaş

süper ya

Birkac yillik evli ciftin bir bebekleri olur.. ancak gunler haftalar gectikce bebegin cok farkli ve insanustu yetenekleri oldugu ortaya cikar.. 1 yasina geldiginde yetiskin gibi konusur, 2 yasinda akliniza gelen her dilde okuyup yazmaya baslar,3 yasinda ileri matematik profesorleriyle tartismaya...
  2. Esra Ertaş

Hiçmi Pozitif Birşey Yok!

Hiçmi Pozitif Birşey Yok! Adam, kisa bir sure once ayrildigi evine telefon acar, bahcivana sorar: 'Nasil her sey yolunda mi?' - Yolunda. Yalniz, kuregin sapi kirildi onu tamir etmeye calisiyorum. - Neden kirildi? - Kopeginize mezar kazarken, zorlamisim, bu yuzden kirildi. - Nee...
  3. Esra Ertaş

Müşteri Her Zaman Haklımı ?

Müşteri Her Zaman Haklımı ? Tüketici hakları konusunda "Müşteri her zaman haklı mı?" sorusunu irdelerken çeşitli ülkelerdeki mahkemelik olayları araştırmışlar ve buldukları belgelerden birisi. Olay gerçek... WorldPerfec (Bilmeyenler için yazıyorum, bilgisayar, elektrikli daktilo gibi...
  4. Esra Ertaş

Sizce 21 Kişi Girebilirmi ?

5. Esra Ertaş

burası bir internet cafe:)

6. Esra Ertaş

sigaranın faydaları bulundu

Türkiye'de İlk Defa Sigaranın Faydaları Bizde Sigara içeni köpek ısırmaz Çünkü yanında baston taşır Evine hırsız girmez Çünkü sabahlara kadar öksürür Üzerine sinek konmaz Çünkü buram buram nikotin kokar Fazla yorulmaz Çünkü yorulunca tıkanacağını bilir Yürümek için zorlanmaz Çünkü...
  7. Esra Ertaş

istakoz

Sarışın kız 'Balık Lokantası'na gitmiş, girişindeki büyük akvaryumun içinde yüzen canlı istakozları görünce "Bu yaratıklar nedir?.." diye sormuş, onu girişte karşılayan garson'a: "İstakoz efendim.. Müşterilerimize taze taze sunmak için..", "Yani bunları öldürecek misiniz?.." "Evet efendim...
  8. Esra Ertaş

üniversite öğrencisinin sorusu

yorumsuz Üniversite son sınıf öğrencisi yazılı sınavından kalınca doğru hocasına gider. -Siz sınıfta bırakarak hayata atılmamı önlüyor ve beni cezalandırıyorsunuz. İşin bu yanını hiç düşündünüz mü?.. -Tabii düşündüm. Hocanın görevi bilgiyi ölçmek, yeterli olmayanı sınıfta bırakmak değil...
  9. Esra Ertaş

akıl hastanesine yatırılmalımıyım?

Bir akıl hastanesini ziyareti sırasında, adamın biri sorar: Bir insanın akıl hastanesine yatıp yatmayacağını nasıl belirliyorsunuz? Doktor: - Bir küveti su ile dolduruyoruz. Sonra hastaya üç sey veriyoruz. Bir kaşık, bir fincan, ve bir kova. Sonra da kişiye küveti nasıl boşaltmayı tercih...
  10. Esra Ertaş

Bilgisayar Ve Kadın

İkiside elektrik almak ister İkisindede ne kadar çok paranız varsa o kadar iyi donanımlısına sahip olursunuz İkisiniinde durup duruken niye bozulduğunu anlayamazsınız Ne kadar iyisini alırsanız alın 2-3 yıl sonra daha iyisi çıkacağı için değiştirmek istersiniz İkisinide ne kadar...
  11. Esra Ertaş

selamlar:)

bende geldiiimm herkese selam:)
Yukarı Alt