Arama sonuçları

1. Hasan DİLSİZ

Reyhan Eğitim - Logo Tasarımı

Reyhan Eğitim sitesi için hazırlanan logo tasarımı, Birçok müşteri isteği ve değişiklikten sonraki hali. Logo hakkında yorumlarınız değerlidir.
  2. Hasan DİLSİZ

Radio Net - Logo Tasarımı

Merhaba arkadaşlar, Müşteri isteği üzerine 3D ve küre kullanılarak yapılan bir tasarımdır. Yorumlarınızı rica ediyorum. Saygılarımla..
  3. Hasan DİLSİZ

Günbey Mühendislik | Kartvizit Tasarımı

Günbey Mühendislik kurumsal kimlik projesinden bir parça. Yorumlarınıza...
  4. Hasan DİLSİZ

Kastamonu Üniversitesi'nde "Tasarım Şenliği" Yaşandı

Kastamonu Üniversitesi Tasarım Bölümü öğrencilerinin üstlendiği 23 Mayısta başlayıp 10 gün süren etkinlikte Kastamonu Üniversitesi'nin birçok yüksekokul ve meslek yüksek okulunda Grafik ürünleri sergileri düzenlendi. Devamında ise tasarım eğitimi alan öğrencilerin katıldığı diğer etkinlikte ise...
  5. Hasan DİLSİZ

HmhBET Logo Tasarımı

Normalde logoda kullanmayacağım renkler ama bu projede durum farklıydı logo web sitesi için tasarlandı ve sitenin arayüzü bu renkleri gerektirdi. Buyrun yorumlarınız, eleştiri ve önerileriniz kıymetlidir benim için.
  6. Hasan DİLSİZ

Logotasarimi.pro | Arayüz Tasarımı

Merhaba, arkadaşlar sitenin grafik ve web tasarımı kodlaması dahil herşeyi bana aittir.Yaklaşık 1-2 haftada tamamlandı. eksikler,hatalar yada tavsiyeleriniz lütfen buyurun. Diğer Sayfalar: www.logotasarimi.pro
  7. Hasan DİLSİZ

ARC Otomasyon | Kurumsal Kimlik Tasarımı

Son projelerimden ARC Kurumsal kimlik çalışması. Eleştiri istiyorum :)
  8. Hasan DİLSİZ

Ekhosting | Broşür Çalışması

İlk broşür çalışmam diyebiliriz.Sizce nasıl görünüyor hataları var mı varsa hangi noktalarda ?
  9. Hasan DİLSİZ

Mmt Trade Kartvizit Çalışması

Kartvizit Tasarım yarışmasında 1. seçilen çalışmam. Yorum ve eleştirilerinizi esirgemeyin lütfen :)
  10. Hasan DİLSİZ

Allah akıl versin ne diyelim :)

Buyrun sektörün durumu :P :D Alıntı gerçektir herhangibir oynama yapmadım.
  11. Hasan DİLSİZ

Zamanımı değerlendirmek adına yaptığım bir çalışma.

Merhaba grafiker arkadaşlar. Daha önce böyle bir denemem olmamıştı bu ilk diyebiliriz.Elimden geldiğince aslına benzetmeye çalıştım ama eksikleri var yinede biliyorum. Bunuda pratiksizliğime verin :) Yorumlarınızı alabilirmiyim..:rolleyes:
  12. Hasan DİLSİZ

Wordpress'te yardıma ihtiyacım var.

Merhaba, Arkadaşlar daha önce forum falan kullandım ama blog sitemi yeni açtım.Wordpress'ten ileri düzeyde anlamadığımdan birçok düzenlemeyi yapamıyorum. Blogumda header bölümünde; Your Are Here → Home → kategori→ başlık şeklinde bir bölüm var.Bunu panelde arattım bulamadım...
  13. Hasan DİLSİZ

Kullandığımız Renklerin Anlamları ve İnsan Üstündeki Psikolojik Etkileri

Merhabalar tasarımcı yada bu işe ilgi duyan herkese. Tasarımda sıkıntıya düşülen konulardan biride renkler. Bu sorunu renklerin insan üzerindeki etkilerini ve çağrışımlarını bilirsek daha rahat aşabileceğimize inanarak bu makaleyi sunmak istedim. Renkler önemli bir tasarım öğesi olmakla...
  14. Hasan DİLSİZ

Sizce hangisini fotoğraflarımda kullansam ?

Evet arkadaşlar, üstadlar. çok kararsızım. Grafik tasarım öğrencisiyim fotoğraf çekmeye başladım.Fotoğraflarıma imza bulamıyorum. Kafam karışık, Şımarık birşey mi yoksa daha derli toplu ağır birşey mi Sans Serif mi Serif mi Klasik mi modern mi grafik kullansam mı kullanmasam mı, renklendirsem...
  15. Hasan DİLSİZ

Bu şekli nerden bulabilirim ?

Merhabalar, Bu resimdeki Ayyıldızın vektorel çizimini çok aradım fakat bulamadım. Varsa arşivinizde paylaşabilirmisiniz ? Teşekkür ederim..
  16. Hasan DİLSİZ

Çizgi Karakterler Paketi - İndir

Wupload İndir : http://www.wupload.com/file/86344359/%C3%87izgi_Film_Karakterleri_-_forumyek.net.rar Filesonic İndir : http://www.filesonic.com/file/1639265534/%C3%87izgi_Film_Karakterleri_-_forumyek.net.rar
  17. Hasan DİLSİZ

Yüksek Kalite Bebek Fotoğrafları Paketi

Download : Wupload Rar Şifresi : www.forumyek.net
  18. Hasan DİLSİZ

Ben Geldiim ! :)

Merhabalar ben geldim. Adım Hasan.Yaklasık 4 yıldır photoshop kullanıyorum.Diğer programlara yeni yeni aşinayım. Web Tasarım ile uğraşıyorum. Herkese iyi forumlar. Ankara Web Tasarım Ankara Logo Tasarım Forumyek.net - en güncel forumlardan Bunlarda internet sitelerim. :)
Yukarı Alt