Arama sonuçları

1. G

Montaj kıyafetleri (sünnet elbisesi gelin ve küçük kız)

Paylaşımınız için teşekkürler......
  2. G

Website Arayüz Çizimi

Sitenin renk tonları birbiriyle uyumlu olmuş.bir sitede olması gereken herşeyi de eklemişsin..tebrikler...
  3. G

ilk logo çalışmalarım

Size tavsiyem bol bol ders videoları izlemeniz hatta bilgisayarınıza indirerek tekrar tekrar o videoları aşama aşama takip ederek uygulamanız..İşin değişik tekniklerini öğrendikten sonra gerisi sadece sizin hayal gücünüze kalacaktır....Ama önce tüm teknikleri öğrenmelisiniz.Kolay gelsin :D @vberk
  4. G

Sitem için daha neler yapabilirim?

Doğruyu söyliyim mi :)) giriş sayfan güzel değill .
  5. G

Photoshop Cisim yok etme (video)

Teknik güzel teknik paylaşım için teşekkürler.....
  6. G

photoshop animasyonunu nasıl kaydetmeliyim

Öncelikle web sayfası olarak açtığınızda o banner in gözükmesi için gif yada swf uzantılı olması ve o siteye gömülmesi gerek.siz banneri bence flashta yada photoshoptayken gif resmi olarak ayrı kaydedin ve giidin dreamweaverdayken kodlarınızın içine yerleştirin...
  7. G

eksiklerim nedir.

önce ottoman için güzell bir logo yapmaktan işe başlayabilirsiniz...ürünlerimiz kategorisinde ki resimler hiç iç açıcı :) değil...resimler çok küçük boyutta ve resimlere biraz hareket kat istersen...Görsel show ürünlerin tanıtımında gerekli diye düşünüyorum...
  8. G

hasanca denemeler

Demek dikdörtgen ve prizmaylada uğraşsan Allah bilir ortaya neler çıkacak neler :D perfect :D @Hasan Güner
  9. G

ReaLizm 2 / Altın Dokunus Gercegın Pesınde

Hakan bey çalışmalarınızın sıkı takipçisiyim...Yine göze itici gelmeyen renkler tonlar ve ortam...maşallah diyelim ne diyelim :)
  10. G

ilk logo çalışmalarım

bi logoya günlerimi hatta haftalarımı verdiğimi düşünürsem senin yaptığının biraz oldu bittiye getirilmiş bir görüntüsü olduğu kanaatindeyim :)
  11. G

artema broşür çalışmam

biraz fazla basit kaçmış nasıl desemm eklediğin her resim arka planla bütünleşmeli.biraz ortama üç boyut katmalısın ki insanlar o broşörü eline aldıklarında farklı boyuta geçsinler....
  12. G

Flash site boyut sorunu

uzman :) kardeş şimdi bak eğer flash ı yapıp dreamweaver e attıktan sonra flashın senin ölçülerini kapsıyorsa (anladığım bu :) dreamweaverdeyken background un height ini ve width ini ayarlarsan attığın flashta büyüyüp küçülecektir.yani müşterilerin ekran çözünürlülüğüne göre değişecektir.....
  13. G

Küskedi ( Küskünlerin Platformu )

Kedi çook hoş amma ve lakin :) fontun hiç güzel değil ayrıca bi şeyler eksikmiş gibi duruyor...Logo bize küsmüş :) gibi duruyor...
  14. G

Resmi Çerçeve içine yerleştirme

Dene bakalım :)) @FatihYılmaz
  15. G

TemplateMonster Site Collection - Series 3000

Bunu indirdiğimizde monsterdeki tasarımların site kodları mı yer alacak.biraz daha açıklamalı bi şeyler yazar mısınız ?
  16. G

İlla :) photoshopta yapıcam derseniz ps3 te var mı bilmiyorum ama photoshop cs5 te editten puppet warp var ve onunla da aynı yöntemi deneyip başarılı bir sonuç çıkartabilirsiniz.
  17. G

Fatih Bey benim gösterdiğim yolla resmi hiç incitmeden de aynı şekil verilebiliniyor.warptayken yanlış yerlerden tutup çekmeyin derim ben :) Birde emin olun onu Adobe İllustrator de yapmışlardır.Photoshop kullanıcıysanız size tavsiyem adobenin illustrator ünü de denemeniz. çünkü bu resmi orda...
  18. G

Animasyonlu Logo Tasarım Yarışması

Türklerde katılabiliyor mu :)))
  19. G

Logo tasarımı ve grafik tasarımı yapmak

Logo yapabilmen için ya çok güzel hazır logo yapan programlar indireceksin (ama onlarda hep deneme sürümlü oluyor o yüzden sen gel kendin yap :D ) Sana Adobe İllustrator ü öneriyorum.süper bir program...
  20. G

Farklı site şablonları

Paylaşım için teşekkürler.İkincisi çok hoş...
Yukarı Alt