Arama sonuçları

1. E

Full time Grafiker olarak iş arıyorum

Bildiğim programlar Adobe İllustrator - Indesign-Photoshop-Freehand Mac ve Pc ortamında çalışabilirim. Çalışmak istediğim alanlar Basım ve Yayıncılık ve matbaa Anlaşıldığı takdirde daha detaylı olarak CV ve portfolyomu sunacağım.. İletişim 0534 611 65 29 Not : 3 yıllık bir deneyimim var...
  2. E

Acil olarak iş aramaktayım..

İstanbul Avrupa Yakasında olanlar tercih sebebimdir. Cinsiyet: Bay İş deneyimi ve içeriği: Redline Ajans, Netsel Grafik, Çözüm Klişe, İktisat Matbaası Askerlik yapıldı. Hakkında: Malum piyasa ölmüş durumda. Bir iki program bilen kendine ajans açıyor. Bu yüzden bu tür ajans yeri...
  3. E

Grafiker olarak iş arıyorum..

Program/Seviye: Adobe Photoshop,Bridge,Reader (iyi derecede) Adobe İllustrator (iyi derecede) Adobe İndesign (Başlangıç seviyesi) Freehand (İyi derece) Corel Draw (iyi derece ) İş deneyimi ve içeriği: Redline Ajans, Netsel Grafik, Çözüm Klişe, İktisat Matbaası Çalışma Şartları: Tam Zamanlı...
  4. E

Photoshopta renk düzenleme bakar mısınız?

Arkadaşlar herkese merhabalar bu aralar color correction üzerinde çok duruyorum. Yabancı bir siteden aldığım resmi kendim düzenledim. Resim çok parlak ve kontrastı düşük bir resim. yeniden canlandırmaya çalıştım ve başka bir arkadaşın yaptığınıda ekliyorum. yorumlarınızı bekliyorum. Bu işi...
  5. E

Freelance Grafiker

Emre Öztürk • 05346116529 • e.ozturk2334@gmail.com • İstanbul • Çok iyi derecede pc ve iyi derece de mac kullanmaktayım. Q ve F klavyelerine hakimim Bildiğim programlar İyi derece de Photoshop,İllustrator,Corel Draw • Logo Tasarımı • Broşür,El İlanı,Afiş,Kartvizit vs. • Tabela ve Bilboard...
  6. E

Grafik operatörü veya yardımcı grafiker olarak iş arıyorum.

Avrupa yakasında ikamet etmekteyim. Kendimi geliştireceğim bir firma arıyorum. Bildiğim programlar photoshop,illustrator,freehand,corel draw ayrıca mac te kullanıyorum.
Yukarı Alt