Arama sonuçları

1. eskisehir3d

Karayip korsanları

Merhaba arkadaşlar, esasında %99 bitti diyebilirz bazı düzeltmeler ve ufak tefek detay eklemeri oalcak, bunsan sonrada dedim bari KARAYİP KORSANLARI daki gibi bir kıyı kasabası modelliyeyeim ordan yola çıkayım.Acaba gene abarttımmı bilmiyorum.Bakalım neler oalcak.Projemin adını değiştirdim...
  2. eskisehir3d

korsan gemisi animasyonu

korsan gemisi animasyonu için çalışmaya başladım arkadaşlar
  3. eskisehir3d

Alıen animasyon

Merhaba arkadaşlar, Alen modellememi biraz animasyona çevireyim dedim.Bu sıralar o kadar yoğunumki bu yaptığım animasyonu yerden yere vursanızda haklısnız.Öyleki ses efeklerini kulaklığım olmadığı için içine serpiştirdim.Bazı arkadaşlar animasyon istemişti az da olsa kabul görür...
  4. eskisehir3d

Kar üzerinde Lamba - 3D Animasyon Çalışması

bunu neden yaptığımı bende bilmiyorum :)
  5. eskisehir3d

Dedektif Bürosu Modelleme ve Animasyon Çalışması

İl denemelerimden biriydi :)
  6. eskisehir3d

Street Fighter - Mekan Modelleme

street fighter Oyundaki evlere ve mekana benzetmeye çalıştım
  7. eskisehir3d

Evil Dead - Modellemelerin yapım aşaması

evil dead animasyonumdaki bazı karleri sergilemek istedim.Ev ve bir çok aleti orjinal filmi seyrederek yaprım.Evi dahil. ev,l dead kapı motorlu testere ev bu saaati upload etmemişim ama ev resimlerinin içinde görebilirsiniz.
  8. eskisehir3d

Uçak Kokpit Modellemem

f-4 animasyonumdaki uçakların içi için sanırım 2 günde hazırlamışrım ama , animasyonda hiç gözükmediler :D
  9. eskisehir3d

Tank Modellememin Parçaları

10. eskisehir3d

Adım Adım Tank Modellemem

animasyon bölümüne ise parçalara ayrılan şeklini video olarak yerleştireceğim arkadaşlar.Parçaları oradan görebilirsiniz.
  11. eskisehir3d

Pervaneli uçak parçalanmış hali

tüm modelleme bana aittir
Yukarı Alt