Arama sonuçları

1. K

İnsan ile Hayvan arasindaki fark

Karincalari seyrettim bügün saatlerce ve gördümki Karincalar yalnizken aptal Topluluktayken çok zeki hayvanlar Însanlari düşündüm şehrin merkezinde seyre daldim tam tersi yalnizken zeki Topluluktayken aptal Însan ile hayvanin arasindaki bir fark daha gördüm bugün alıntıdır.
  2. K

CSS kaykay haber şablon

css kaykay haber şablon
  3. K

CSS jQuery Siyah Gri Web Tasarım şablon

CSS jQuery Siyah Gri Web Tasarım şablon
  4. K

CSS teknolojik Web Tasarım şablon

CSS teknolojik Web Tasarım indir
  5. K

Dizin Siteleri

Bugün sizlere dizin sitelerinin öneminden bahsedeceğim,seo 'nun vazgeçilmezlerinden biri olan dizin sistemleri ayrıca bir çok dünya devi internet servisi tarafından da bizzat desteklenmektedir.Hatta bazı sağlayıcıların referans aldığı dizin siteleri mevcuttur. Evet arkadaşlar öncelikle dizin...
  6. K

Pixdesing Silver Teması

Demo - İndir
  7. K

Wordpress Facebook Yorum Eklentisi

Merhaba arkadaşlar; Bu dersimizde Wordpress blogunuza Facebook üzerinden yorum ekleme özelliğini kullanmayı öğreneceğiz. Öncelikle buradan gereken eklentiyi ediniyoruz. Sonra Filezilla vb. FTP programlarından hostinginize giriş yaparak, blogunuzun bulunduğu klasördeki wp-content/plugins...
  8. K

Php ile TCMB döviz kurunu almak

Php ile TCMB sitesine bağlanarak güncel döviz kurlarını alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki fonksiyonu çalıştırmanız yeterli olacak. Bu fonksiyon ile http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/today.xml sitesine bağlanarak güncel döviz kurlarını çekeceğiz. function tcmbDovizKuru() { try { $tcmbXML =...
  9. K

Php ile tarayıcı (Internet Expolorer) kontrolü

Php ile bir sayfaya giriş yapan tarayıcının internet explorer olup olmadığını aşağıdaki örnek fonksiyon ile kontrol edebilirsiniz. Bu sayede sadece internet explorer tarayıcılarına veya diğer tarayıcılara özel kodlar yazabilirsiniz. function kontrol() { if...
  10. K

kurulum hatası lütfen yardım

böyle hata almam gerekir özelden msn adresi at tw ile pc baglanıp ben bi kurmayı deneyim istersen.
  11. K

Xenon Wordpress Temalar

Demo Canlı | Download Xenon Tema (1965) | Ücretsiz Web Hosting Xenon Tema , basit ama şık Dergisi Stil Tasarım Tema . Bu, bir yönetim konsolu widget hazır, reklam hazır ve kullanımı kolay bir özelleştirilebilir tema. Ana özellikli görüntü alanını JQuery görüntü rotator çalıştırılır...
  12. K

mobileworld ücretsiz wordpress tema

mobileworld ücretsiz wordpress tema – demo – download
  13. K

WordPress'le Zirveye çıkmanın yolları

Bu derste WordPress'in ünlü eklentilerinden birisi olan All in One SEO Pack'in kurulumundan ve kullanım işlevlerinden bahsedeceğim. Herkes web sitesini Google'da üst sıralara çıkarmak ister. Üst sıralara çıkmak için kullanabileceğiniz All in one SEO'dan bahsetmek istiyorum. Bu eklenti...
  14. K

WordPress'i Kurdum Neler Yapmalıyım

Bu derste WordPress'i kurduktan sonra neler yapabileceğimiz konusunda ve diğer bilgiler konusunda bilgilendirmek istiyorum Arkadaşlar WordPress'i kurduktan sonra birkaç tavsiyem olacak. 1- İlk olarak WordPress'in sabir kullanıcısı olan admin'i değiştirmenizi tavsiye ederim. Yeni bir...
  15. K

Wordpress Seo Ayarlar

Wordpress şu anda piyasada kullanılan en güzel seosu olan scriptlerden biri.Ama birkaç ayar yapmak gerek o yüzden o ayarları kısaca gösteriyim. 1.PermaLink Bağlantısı: Siteadresiniz.com/wp-admin/options-permalink.php adresinden bu ayarı yapabilirsiniz. Custom structure: burda...
  16. K

Wordpress Sayfamızda PHP Kodlarını Çalıştırma

Wordpress sitelerde sayfada PHP kodlarını çalıştırmak için bir eklentiye ihtiyacınız var. runPHP ekletisi ile sayfanızda PHP kodları çalıştırabilirsiniz. İlk olarak eklentiyi buraya tıklayarak indirelim ve rar dosyasından çıkardıktan sonra herhangi bir FTP programı yardımı ile wp-content >...
  17. K

Wordpress ile yükseklerde olma yönlenri seo

u dersimizde eklentisiz Wordpress SEO yapmayı öğreneceğiz... NOT: Bu işlemler sadece Linux tabanlı hostlarda çalışır. - Resimde görüldüğü gibi önce ayarlara giriyoruz. - Sonra kalıcı bağlantıları seçiyoruz. - Ve özel yapıyı seçiyoruz. - Boşluğa da linkin nasıl görüneceğini belirten kodu...
  18. K

Wordpress Outbrain Kurulumu hakkında detaylı bilgi

Birçok blogda rastladığınız bazı oylama sistemi için yapılmış farklı bir uygulama olan Outbrain sayesinde blogunuza siz de bu sistemi entegre edebilirsiniz. Öncelikle Outbrain.com adresine giriyoruz. Sağ üst tarafta "Register" adresini tıklıyoruz ve formu doldurup kayıt oluyoruz. Giriş...
Yukarı Alt