Arama sonuçları

1. C_a_K_a

Photoshop Dersleri "Siyah Beyaz Renklendirme " ( resimli anlatım )

Merhaba Arkadaşlar Bu Dersimiz'de de " siyah beyaz imajı Renkliye çevirmeyi öğreteceğim" ilk Önce İmajımızı Açıyoruz .. Ve Eğer Bu İmaj gibi Solmuş ise orjinal siyah beyaz Efekti uyguluyoruz " Ctrl - Shift ( u ) " Daha Sonra Gösterdiğim Şekilde Efektimizi Uyguluyoruz Ve İmajı...
  2. C_a_K_a

65 Ad Sade Fon

Sadefonlar___C_a_K_a__ http://rapidshare.com/files/61133592/Sadefonlar___C_a_K_a___2.rar.html Rapidshare sitesinde Küçük Bi arıza Var Ben Dosyayı 2ye Bölmüştüm Bu bi yarısı İdare edin Öbür Yarısı Gelecek ...
  3. C_a_K_a

Şirnakta hain saldırı

PKK'nın pusu kurduğu askeri birlikte 13 askerimiz şehit düştü Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak bölgesinde görev yapan bir birliğe, terör örgütü tarafından yapılan bir saldırıda 13 silahlı kuvvetler mensubunun şehit edildiğini bildirdi. Genelkurmay Başkanlığı'nın konuya ilişkin basın...
  4. C_a_K_a

montaj

bakın hatakarım varsa söyle ilk değiL ama olsun ... İllaki Hatalarım vardır ..
  5. C_a_K_a

Photoshop Araçları Download

AlphaWorks A single Photoshop-compatible plug-in filter for quickly removing black or white values and making the region transparent. There are 6 different options for you to choose from, depending on the type of image you are working on (colour photo, mono photo, lineart). It requires the use...
  6. C_a_K_a

Resim Formatları

BMP (Bitmap) En temel resim formatı BMP'dir. Aslında, BMP'nin birbirinden farklı bir kaç türü var. Özellikle bir X-Windows kullanıcısı ile MS-Windows ya da OS/2 kullanıcısı için farklar mevcut. X-Windows üzerindeki BMP formatı, sadece 2 rengi desteklemekte. MS-Windows ya da OS/2 üzerindeki...
  7. C_a_K_a

Adobe Photoshop Temel Kavramlar

Photoshop Araç Kutusu (Toolbox) Photoshop'u kullanmak için öncelikle yanda resmini gördüğünüz "Araç Kutusu" nu iyice öğrenmeliyiz. Araç Kutusuna ulaşmak için programın arayüzündeki Ana Menüsünden, Window>Show Tool ile Toolbox'ı açalım (Kapatmak için ise Window>Hide Tool yolunu seçiyoruz)...
  8. C_a_K_a

.:|Photoshop VIDEO'lu Anlatımlar|:.

Tam 146 Adet Photoshop VIDEO Dersi NOT: VIDEO'ları izleyebilmeniz için bilgisayarınızda QuickTime'ın kurulu olması gereklidir! Eğer bu programda da sorun yaşarsanız VLC Media Player'ı deneyin, %100 açılır!!! __________________________________________________ ______________________...
  9. C_a_K_a

saç Renklendirme

Arkadaşlar bu örnekte siyah saçı kızıl renge boyama işlemi yapacağız. 1-) İlk olarak layer palette'deki ( yarısı beyaz yarısı siyah daire ) "create new adjustment layer" butonuna tıklıyoruz. Burda açılan menü'den "color balance"ı seçiyoruz ve aşağıdaki değerleri aynen giriyoruz...
  10. C_a_K_a

Yüze Kırışıklı Yapımı

Resimli Konu Anlatımı... Yaşlandırma çalışacağımız resim bu... şu resimlerde kullanacağımız malzemeler olsun...filin poposunu bile kullanabiliriz,size kalmış bişiy artık tüm resimlerimizi ps de açıp ne yapmak istediğimize karar veriyoruz önce... her zaman...
  11. C_a_K_a

Resimi Puzzle Yapımı

bu da aynı yol ile yapılmış bir örnek
  12. C_a_K_a

Adını Siz Koyun

Bunu Öylesine Yaptım Siteyede koyayım dedim yorumlar için şimdiden teşekkürler ... Bu Benim Yaptığım Buda Orjinali
  13. C_a_K_a

Bide Buna Bakın

Ben 24. bölüme gelebildim dahasını oynama fısastım olmadı buyrun beni geçen caps alsın buraya eklesin lütfen .. BURDA
  14. C_a_K_a

Logo Çalışmaları

Bunlarıda Ben Yaptım Yorumlarınız Bekliyorum Arkadaşlar .. Resmi Büyük Görmek İçin Üzerine Tıklayın :)
  15. C_a_K_a

Bunlarda benden Stüdyo Çekimleri

Devamı Yolda ..
  16. C_a_K_a

SeLamun aLeyküm ..

Selamun Aleyküm Ben İzzet Denizliden 26 yaşındayım Grafiker Değilim Fotoprafçıyım 8yıldır Photoshop Kullanıyorum ii Forumlar Diliyorum ... CaKa Dan Saygılar .
Yukarı Alt