Arama sonuçları

1. D

3ds Max ile Futbol ve Voleybol topu modelleme dersi

Buradan indirebilirsiniz...
  2. D

Max formatında 50 adet mutfak ekipmanı

>>> İNDİR <<<
  3. D

Basit bir MANZARA SAHNESİ MODELLEME

İNDİR
  4. D

Macromedia Freehand Mx Gorsel Egitim Seti [Türkçe]

Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5
  5. D

3D Studio Max A'dan Z'ye Model Arşivi | Yüksek Kalite | 1.3 Gb |

3D Studio Max A'dan Z'ye Model Arşivi Rarlı boyutu 756 Mb olup çıkarıldıktan sonra 1.3 Gb olmaktadır 500'den fazla model içermektedir ve modellerin hepsi yüksek kalitededir. >>> Linkler birbirleriyle uyumludur <<< Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5 Part 6 Part 1 Part 2...
  6. D

Adobe After Effect CS4 Eğitim Seti [TÜRKÇE]

Part 1 Part 2 Part 3
  7. D

İnsan Modelleri | HD| [Vray+MentalRay+Maps]

Part 1 | Part 2
  8. D

Photoshop Psd Gelinlik Koleksiyonu(2.3 gb)-12 Albüm[önizlemeli]

Creative Album PSD Wedding Collection - Vol 01 Creative Album PSD Wedding Collection - Vol 02 Vol 3 Part 1 Vol 3 Part 2 Vol 3 Part 3 Creative Album PSD Wedding Collection - Vol 04 Creative Album PSD Wedding Collection - Vol 05 Vol 6 Part 1 Vol 6 Part 2...
  9. D

Photoshop Psd Gelinlik Koleksiyonu(2,3 gb) Albüm-1

Creative Album PSD Wedding Collection - Vol 01
  10. D

3D Studio Max Hazır Mimari Modeller (KAÇIRILMAZ...)

>>> İNDİR <<<
  11. D

3ds max ile baştan sona dış cephe yapımı

>>> İNDİR <<<
  12. D

Baştan Sona ESKİ SOKAK MODELLEME+Kaplama+V-ray Rrender Dersi

Baştan Sona ESKİ SOKAK MODELLEME+Kaplama+V-ray Rrender Dersi Part 1 Part 2
  13. D

3ds Max ile Baştan Sona BİNA MODELLEME(Kaplama + Isiklandirma + Çevre Düzeni +Render)

Ders Sonundaki Çalisma: Mimari Modelleme Dersi İNDİR Kaplama Isiklandirma Çevre Düzeni Render Dersi Part 1 Part 2
  14. D

Photoshop Eklentisi-Onone Software Phototools Professional Edition

Photoshop Eklentisi - Onone Software Phototools Professional Edition v1.0 Fotoğraflarınıza tek tek değil bir klasörde kaç tane resim varsa hepsine aynı efekti verebilirsiniz.Bu programın yapımcılarından biri ressam.. yani olayasadece bilgisayarcı olarak bakılmamış bu photoshop...
  15. D

3d Studio Max EĞİTİM SETİ (5 Cd lik Eğitim Seti)...CD-5

Part 1 Part 2 Part 3 Part 4
  16. D

3d Studio Max EĞİTİM SETİ (5 Cd lik Eğitim Seti)...CD-4

Part 1 Part 2 Part 3 Part 4
  17. D

77 adet Ps dersi-Türkçe ve resimli anlatım

77 adet Ps dersi-türkçe ve resimli anlatım Alıntıdır. Microsoft office world belgesi olarak türkçe resimli anlatımlı photoshop konuları. Konular ayrı ayrı dosyalanmış 77 adettir. Web butonlarından göz renklendirmesine kara kalem çalışmasına kadar bir çok konuyu içinde bulunduruyor. Boyut...
  18. D

Photoshop Dersleri: 180 adet Türkçe Görüntülü Ders anlatımı

alanlari_miknatisla_secmek animasyon_olusturmak arsiv_katalogu_olusturmak art_alan_resimleri_olusturmak auto_color ayni_anda_birden_fazla_kanali_gorebilmek ayni_rengin_kullanildigi_alani_secmek ayni_rengin_kullanildigi_birden_fazla_alani_secmek baski_kagidi_efekti_olusturmak...
Yukarı Alt