Arama sonuçları

1. D

Vektörel sertifika örneği arıyorum ..

Merhabalar arkadaşlar, Vektörel Sertifika Örneği Arıyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..
  2. D

Grafiker Anadolu Yakası Bay 22 yıllık Firmamıza İçin

Öncelikle 22 Senedir Reklam Ajansı-Matbaa şeklinde çalışan piyasanın güvenilir firmalarından biri olan bir firmamız var, Burda grafikerlerimiz var lakin yeni tasarımlar çağdaş tasarımlarda eksiğiz bu tasarımları yapabilen yetenekli web sitesi yapımından anlayan ve matbaa baskı tekniklerini...
  3. D

Grafiker Anadolu Yakası 20 yıllık Firmamıza Aranıyor

Öncelikle 20 Senedir Reklam Ajansı-Matbaa şeklinde çalışan piyasanın güvenilir firmalarından biri olan bir firmamız var, Burda grafikerlerimiz var lakin yeni tasarımlar çağdaş tasarımlarda eksiğiz bu tasarımları yapabilen yetenekli web sitesi yapımından anlayan ve matbaa baskı tekniklerini...
  4. D

21 Senelik Matbaamıza Grafiker Arıyoruz.

Grafiker Aranıyor .. Öncelikle 20 Senedir Reklam Ajansı-Matbaa şeklinde çalışan piyasanın güvenilir firmalarından biri olan bir firmamız var, Burda grafikerlerimiz var lakin yeni tasarımlar çağdaş tasarımlarda eksiğiz bu tasarımları yapabilen yetenekli web sitesi yapımından anlayan ve...
  5. D

Logo düzeltme yardım lütfen

Merhabalar grafikerimiz gittiğin için, bu iş bana kaldıda, Üstteki logo firmanın logosu, Firmanın ismi değişmiş bende alttakini yaptım corelde ama o metalik dalgalı efekti nasıl yapacağım ? Logoyu nasıl kaydedip photoshopa atacağım(eps,ai,jpg,png) ,hangi efekti nasıl uygulayacağım ...
  6. D

Maltepe Anadolu Yakasında Grafiker Arıyoruz 20 Senelik Matbaamıza

Grafiker Aranıyor .. Öncelikle 20 Senedir Reklam Ajansı-Matbaa şeklinde çalışan piyasanın güvenilir firmalarından biri olan bir firmamız var, Burda grafikerlerimiz var lakin yeni tasarımlar çağdaş tasarımlarda eksiğiz bu tasarımları yapabilen yetenekli web sitesi yapımından anlayan ve...
  7. D

Grafiker Aranıyor , 20 Senelik Firmamıza..

8. D

20 Senelik Köklü bir Firmada Çalışmak istermisiniz.. İstanbul/Anadolu Yakası

Öncelikle 20 Senelik Reklam Ajansı-Matbaa şirketimiz var burda grafikerlerimiz var lakin yeni tasarımlar çağdaş tasarımlarda eksiğiz bu tasarımları yapabilen yetenekli web sitesi yapımından anlayan ve matbaa baskı tekniklerini bilen bir elemana ihtiyacımız var.. -Matbaa Baskı Tekniklerini...
Yukarı Alt