Arama sonuçları

1. freevolition

ACİL Yardımcı Grafiker

Merhabalar, Avrupa yakasında ikamet eden yardımcı grafiker alınacaktır. maaş + ssk + yemek + yol muratfakili@gmail.com
  2. freevolition

grafik tasarım tam zamanlı iş arıyorum

Sinem hanım, murat_fakili@hotmail.com adresine cv'nizi alabilirmiyim
  3. freevolition

avrupa yakasında pc tabanında corel ve photoshop bilen eleman arayan!!!

Ceren hanım, murat_fakili@hotmail.com adresine cv'nizi alabilirmiyim
  4. freevolition

Avrupa yakasında oturan yardımcı grafiker aranıyor.

Merhabalar, Firmamız kurumsal firmalara reklam hizmeti vermektedir. Dijital baskı, organizasyon vs. Uygun olmadığını düşündüğüm için firma ismi açıklamak istemiyorum. Hali hazırda olan grafikerimizin yanına yardımcı grafiker arıyoruz Mesai saati esnektir tüm reklam firmaları gibi. Cv'nizi...
  5. freevolition

Avrupa yakasında oturan yardımcı grafiker aranıyor.

Merhaba, Avrupa yakasında oturan yardımcı grafiker aranıyor, ilgilenenler cv lerini mesaj atabilirler.
  6. freevolition

Gnçtrkcll mandal çalışmam

Mustafa merhaba, Proje aşamasındaki hiçbir çalışmayı paylaşmam mümkün değil malesef gizlilik sözleşmesi imzalıyoruz.
  7. freevolition

Şuan sadece istanbulda var. Bu gibi maliyetli işleri genelde istanbulda uyguluyorlar ama izmir içinde çalışmalarımız vardı mesela havaalanındaki havaş otobüslerini de biz uyguladık.
  8. freevolition

Katalog çalışması 2

aomeroglu özelden bana mail adresini bırakırsan göndereyim.
  9. freevolition

3 boyutlu yaptığım gençturkcell mandal çalışmam 3dmax çizim dahil her türlü planlaması bana aittir.
  10. freevolition

Katalog çalışması 2

Yeni katalog çalışmam.
  11. freevolition

4mt. Turkcell Tavuk

Yaptığımız tavuğun reklamını izledinizmi? Recepin Tavuğu
  12. freevolition

3d çalışmalrımdan biri

Bu çalışma 30 dakikalık bir olay çok özenmedim açıkcası mandal ise turkcell'in isteğiydi gençturkcell hesabı.
  13. freevolition

3d çalışmalrımdan biri

3d çalışmalarımı atıyorum fırsat buldukça
  14. freevolition

Küp blok tasarımım...

3d max kullanan bir grafiker olarak söylüyorum en az 3d max kadar mükemmel olmuş ama 3d max kadar kısa sürmemiştir eminim :)
  15. freevolition

Avea silindir çalışması

Gelişmeler derken onay safhasını kastediyosan 1 hafta kadar sürdü ve sokakda yürürken uygulandığını gördük.
  16. freevolition

Avea silindir çalışması

Çalışmam kabul edildi çok beğenildi ama başka firma tarafından yapıldı. :( Sizce hangisi iyi.
  17. freevolition

Avea silindir çalışması

Evet o sarı kamyonu günlerce orada beklettim :)
  18. freevolition

4mt. Turkcell Tavuk

Bu çizimi ben yapmadım yukarıda da belirttiğim gibi düzenlemeler ve boyutlandırma yaptım dürüst olmak gerekiyor çünkü yaptığım 3d tasarımlarını firsat bulduğum bir aralıkta atıcam. Tavuğun yüksekliği 4mt. genişliği ise 260cm dir.
  19. freevolition

Euro 2008 topu

Büyük planlama işiydi kimsenin yorumu yokmu?
  20. freevolition

Avea silindir çalışması

Yukarıdaki yeşil kafaların olduğu silindir orjinal hali üzerinden simulasyon yaptım fark ettiysen hep aynı açıda farklılıklar görünsün diye koydum.
Yukarı Alt