Arama sonuçları

1. freevolition

ACİL Yardımcı Grafiker

Merhabalar, Avrupa yakasında ikamet eden yardımcı grafiker alınacaktır. maaş + ssk + yemek + yol muratfakili@gmail.com
  2. freevolition

Avrupa yakasında oturan yardımcı grafiker aranıyor.

Merhaba, Avrupa yakasında oturan yardımcı grafiker aranıyor, ilgilenenler cv lerini mesaj atabilirler.
  3. freevolition

Gnçtrkcll mandal çalışmam

3 boyutlu yaptığım gençturkcell mandal çalışmam 3dmax çizim dahil her türlü planlaması bana aittir.
  4. freevolition

Katalog çalışması 2

Yeni katalog çalışmam.
  5. freevolition

3d çalışmalrımdan biri

3d çalışmalarımı atıyorum fırsat buldukça
  6. freevolition

Avea silindir çalışması

7. freevolition

4mt. Turkcell Tavuk

İstanbulda olanlar bilirler bir çok çatıya dikilen örnek olarak taksim istiklal caddesinin girişindeki çatıda 4mt. tavuk var bu tavuğun çizim düzenleme ve boyutlandırma işlerini ben organizayson işlerini biz yaptık sizinle paylaşmak istedim saygılar.
  8. freevolition

Euro 2008 topu

Euro 2008 topu aplikasyon çalışması. Top 100cm çapında pleksiden üretilmiştir.
  9. freevolition

Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası

Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası vermeye yetkili tek kurum ECDL Türkiye için yaptığım roll-up çalışması.
  10. freevolition

Katalog çalışması

11. freevolition

Araç kaplama çalışmalarım

Tamamı ile vektörel hazırlanmıştır ve uygulanmıştır ama malesef grafikerlerin kaderidir uygulanışını ve bitmiş halini bir çok kez görmeyiz. :)
  12. freevolition

Grafiker Aranıyor.

Kurumsal firmalara hizmet veren reklam ajansımıza 2. grafiker aranmaktadır düşünenler iletişime geçebilir. Not: Firmamız istanbul Avrupa yakasındadır istanbulda olması zorunlu değildir şehir dışından gelecekler için ev tahsis edilecektir.
Yukarı Alt