Arama sonuçları

1. C.M

Apple devrimcisi Steve Jobs öldü.

Teknoloji dünyasının en önemli isimlerinden, Apple'ın eski patronu Steve Jobs hayatını kaybetti. 2004 yılından bu yana pankreas kanseri ile mücadele eden Steve Jobs, 2005 yılında ABD'nin Stanford Üniversitesi'nde yaşamıyla ilgili yaptığı konuşmada, "Yaşamın en büyük buluşu belki de ölümdür"...
  2. C.M

Harika kurumsal kimlik çalışmaları | mutlaka inceleyiniz

Yüksek çözünürlüklü harika çalışmalar gerçekten.
  3. C.M

bunun aynısını nasıl yapabilirim?

@nessto Tabiki siz indirin kurun ben takıldığınız yerde yardımcı olurum. PSD dediğim dosyayıda indirin hazır olarak photoshopta açıcaksınız ve sadece yazıyı kendinize göre değiştirceksiniz. Kolay gelsin.
  4. C.M

bunun aynısını nasıl yapabilirim?

merhaba.. Gayet basit photoshopta yeni sayfa açıp üstüne sadece istediğiniz yazıyı yazıp layerdan drow shadow ve gradient overlay efekti veriyorsunuz. Yardımcı olmuşumdur umarım psd dosyasını paylaşıyorum siz istediğiniz gibi düzenleyin kendinize göre. PSD DOSYASI ...
  5. C.M

Edin Dzeko - Duvar Kağıdı Çalışmam

Fikrin için sağol ama hiçbir zaman sport tasarımlarında c4d stoklarına gerek duymadım, duymamda :) 2 yıl ara verdim photoshopa ve bu ondan sonraki ilk wallpaper çalışmam.
  6. C.M

Snoop Dogg Manip Çalışması

O zaman yorumum yukardakiyle kısıtlı kalacak kusura bakma. İyi çalışmalar yenilerini bekliyorum. ;)
  7. C.M

Edin Dzeko - Duvar Kağıdı Çalışmam

Render ; Buda çalışmam.. Yorumlarınızı bekliyorum. :)
  8. C.M

İmza Çalışmalarım - ( Güncel )

Çalışmalarımın devamı.. Yorumlarınızı bekliyorum.. :)
  9. C.M

Teşekkürler. Neden olmasın uzun ara sonra imza yapımına geri döndüm seni istediğin tema üzerinde başla psd. dosyasını paylaş ben bitiririm sanada uyarsa. :)
  10. C.M

wallpapers çalışmaları ahmetbroge

Geçerli çalışmalar var devamını bekliyoruz özellikle yaratıcı(creative) çalışmalar harika olmuş.
  11. C.M

Snoop Dogg Manip Çalışması

Orjinal stok resminide koyarsan tam anlamıyla yorum yapabilirim fena çalışma değil. :)
  12. C.M

Grafikerler.org avatar

Yaratıcı olmuş çalışma. Çözünürlük kaltesi gayet iyi valla kullanılabilir. :) Ellerinize sağlık.
  13. C.M

Bu resim için yardım

Arşivimde yoktu senin paylaştığın resimi aldım üstünde anca bu kadar oynama yapabildim. Boyutu büyüttüm ancak fazla büyütünce görüntüyü bozuyordu bir kaç yüksek çözünürlükte görünmesi içinde efekt koydum inşallah işine yarar.
  14. C.M

Biltek Broşür,Kartvizit

@Sedat Gül Başarılı çalışma olmuş usta, abartıya kaçmadan sadece 3 renk kullanmışsın buda sade ve güzel kılmış çalışmayı. Devamını bekliyoruz. :) @NeslihaNOnuR Photoshop'la istediğiniz broşürü hazırlayabilirsiniz. Broşür örneği istiyorsanız burada bir çok örnek ve çalışmalar mevcut bakıp...
  15. C.M

Sevim Maskot Penguen

Basit ama çok hoş gözüküyor. Bu maskot üzerinde biraz daha geliştirirsen ortaya harika bir maskot çıkacağına eminim. Eline sağlık. :)
  16. C.M

İlk Blog Tema Çalışmam

İlk ve kafama göre yaptığım için hatalar yapmışımdır, doğrudur sağolun. :) Bi daha ki çalışmam daha iyi olacaktır.
  17. C.M

İmzaların devamı...
  18. C.M

@Erkan_Nehir @yamo Bende üzülmüştüm gerçekten o yorumlarınızı gördüğümde benim için insanların,sizin yorumları her zaman değerlidir çünkü dikkate alırım. Ama ortada yanlış tanıma, bilgilendirme varmış daha doğrusu hiç bilgilendiren olmamış. Afiş , logo , web tasarım hepsi nasıl ayrı bir...
  19. C.M

Eskiden yeniye tüm imza arşivim..
Yukarı Alt