Arama sonuçları

1. filipiti

adidas flyer deneme çalışması

Not: Adidas adıpower howard spor ayakkabısı için bir flyer yapmaya çalıştım eleştirirseniz sevinirim.
  2. filipiti

illustrator nesneyi tekrar boyutlandırmak ?

Selamlar arkadaşlar ben corelden illustrator programına geçiş yapmaya çalışıyorum yavaş yavaş tüm özelliklerini öğreniyorum illustrator'ın fakat bir yerde takıldım. Corel'de herhangi bir nesnenin üstüne tıkladığımızda nesnenin en boy oranını mm,cm cinsinden değiştirebiliyordum illustratorda...
  3. filipiti

elma

Üstteki resim alttaki ise yaptığım elma illustrasyonu.
  4. filipiti

biber

Not: illustrator öğrenmeye geliştirmeye çalışıyorum.Eleştirirseniz sevinirim.Soldaki vektör çizimim sağdaki ise örnek aldığım resimdir
  5. filipiti

grafikerliğin insancıl yönü

Grafikerim diyen herkeze aklımı çok kurcalayan konu açmak istiyorum .Grafikerlik ve grafikerliğin sanatsal, ve insancıl yönü hakkında.Ben kısa bir süre bir matbaada stajyerlik yaptım niyetim yaşım birazcık geçmiş olmasına rağmen yapabileceğim tek işin bu olduğuna inanıp herkezin yaptığı gibi bir...
  6. filipiti

Haydi dergi kapağı

Açıklama: Dergi kapağı ingilizce bir tutorial izlerken bende yapabilirmiyim diye yapıldı.Tasarım ufak değişiklikler haricinde alıntı.Tamamen photoshop.Sadece paslanmamak adına yapıldı anlıyacağınız.Bence fena da olmadı.Bu arada iyiki haydi isimli bir dergi yok :)
  7. filipiti

indesign kırım çizgileri oluşturma

İndesign da birkaç aylık bir deneyimim var arkadaşlar kırım çizgisi oluşturmak adında bir video hazırladım bir yanlışlığım olduysa konuya yazarak düzeltebilirsiniz.Umarım ilginizi çeker... :grafikerler: Buradan indirebilirsiniz http://www.multiupload.com/72HPAHYBBM
  8. filipiti

İndesign crop marks hakkında soru ?

Herkeze selamlar arkadaşlar.İndesignda 2kırımlı 6 sayfa bir broşür veya menü hazırladığımı varsayarak pdf olarak 3mm kesim payını crop marks tan ayarlayarak çıktı alıyorum.Matbaaya gönderirken kırım yerlerinide belirtmemiz gerekmiyormu? İndesign da yeniyim fakat daha önce corel draw...
  9. filipiti

indesign preflight hakkında soru ?

Arkadaşlar selamlar herkeze iyi çalışmalar indesign hakkında henüz yeniyim indesign da ki preflight paneli hakkında bir sorum olacak.Bu panelde bildiğiniz gibi dökümandaki hatalar gözüküyor ve kendi profilimizi oluşturup baskıya göndermeden önce sorunları görebiliyoruz.Baskıya gidecek bir...
  10. filipiti

Corel Montaj yapımı hakkında soru ?

Herkeze selamlar,iyi çalışmalar arkadaşlar.Benim montaj hakkında bir sorum olucak corel drawda 50X70 kağıda montaj yapmak istiyorum fakat matbaa deneyimim olmasına rağmen hala montaj yapmayı tam olarak kavrayamadım.Aşağıya 50X70 boyutlarında bir görsel hazırladım bu görsele göre sormak istediğim...
Yukarı Alt